şükela:  tümü | bugün
842 entry daha
  • nasıl yaptığını bilmediğim bi adamla oynadım.
    2000 küsür oyun ve istatistiği söylüyorum
    %100.
    kuzenimle oynuyormuş. “oynar mısın bununla felaket de ukala bi tip?” dedi.
    -“e oynayalım kabul ederse rica et kullanıcı adımı hatırlat bakalım hakketen iyi mi diye...”
    neyse oynadık. harflerin de yardımı ile (ki harfler iyi gelmezse ne olursa olsun kaybedersin, kimse artistlik yapmasın iyiyim kötüyüm diye) ben bu arkadaşa 220 ye 100 mü yanlış olmasın 85 mi neydi bi fark yaptım.
    4-5 el sonra mesaj kutum yandı. “o harfler ben de olsa bilmem ne bıdı bıdı...”
    o arada kuzen de yanımda izliyor. bu adamla girdikleri bi diyaloğu gösterdi, kendi de oynadığı için.
    - “tebrikler epey iyisiniz ama şans da sizden yana” falan yazmış. bu yavşak ise
    -“loto oynamıyoruz sayısal mı bu “ falan demiş. :)
    -“hocam az önce kuzenime yazdıklarınız gördüm bu çıkışınız hoş değil” falan deyince, bu bi hırsla saydırmaya devam etti.
    geri kalan sayılarda kendisi ile dalga geçmek sureti ile beni engelleyene kadar yapabildiğim bütün adilikleri yaptım. en son teslim oldu oyun bitti.

bunu niye anlattım?
    istatistik %99 oldu mu yenilince?
    birader o kadar iyi misin?

bunu niye anlatım bilmiyorum heralde kendi kendimi bi övesim geldi yada bilemiyorum artık iyi rakipler belki gaza gelir de davet yollar diye...

istatistiği 99 a düştü mü? düşmedi tabi. zira 99,9 falan olunca belli bi yere kadar 100 de kalıyor istatistik. benden önce de 10 kere falan yenilmişti yani ilk değil.

“o kadar iyi misin?”e gelince. herkesten biraz çok, çok kişiden biraz az diyelim. ‘harfler’ önemli olan.. 200 oyunu aşmış herkes bu oyunu çözmüştür zaten ( galibiyet olarak) harf gelmezse hiç birşey yapamazsın. o yüzden ustalık işin yüzde 10 u bile değil bence . neyse
    komunistimam kullanıcı adım.
    boş oynamam.
    ona göre istek yollayın üstadlar.. saygılar...
    özetle uzun zamandır oynayabildiğim ender oyunlardan biri, zevkli bi oyun...

edit: bu entryi de silip silip yazıyorum kaybolmasın millet gaza gelsin diye ahaha. iyi rakip az bu oyunda. iyi rakiplerin bizi bulması dileğiyle...
6 entry daha