• kendine güvenler hknbdr34 isimli kullancıya istek gönderebilir, güvenmeyenler de göndersin, pek iyi sayılmam. maksat zaman geçsin.

edit: 20-30 kişi istek yolladı, sevgili arkadaşlar benim vaktim o kadar yok geç oynayabiliyorum kusura bakmayın, ve sözlükteki her birey birer einstein adeta..
  • kısa oynama süresiyle olmadıkça davetleri beklediğim oyun.

franchi kullanıcı adına yüklenebilirsiniz. random oyun oynamıyorum, sadece tanıdıklarımla ve sözlükçülerle oynuyorum.

genelde gün içerisinde hep oynuyorum ama 72 saatlik davet isteme nedenim bazen yoğun maç trafiğinde -yani benim adıma iş yoğunluğunda- birkaç saat bakamamam.
  • yeni telefonumla yine çılgın atmaya başladığım oyun.

yavaş yavaş oynamak size sinir krizi geçirtmiyorsa 72 saatlık istek atabilirsiniz.
    k.adı: mfcandir

adam buradan görüp istek atıyor, oyun başlayınca da seri diye azar çekiyor. ben sana böyle bir vaadde mi bulundum??

edit: 12 saatlik oyun isteği atanları direk reddediyorum, boşa atmayın.
  • kesinlikle arkadaşlarla oynanması gereken oyun. başkalarıyla oynarken beklemeye dayanamıyorum. arkadaşımla oynarken en azından arayıp veya mesaj atıp oynamayı unuttun sanırım diyebiliyorum.
  • bence şu akıllı telefonlarda oynanan en güzel oyun.
    "hadi" denen şey oyun sayılmaz, kabul etmiyorum. o saçma hadi yarışmasında, en basit soruları yanlış yapan tipler mevcut.

ne diyordum, evet sayısalcıların, sözelcilere ekseriyetle diz çöktürdüğü uygulama. tarafımca defalarca ispatlanmıştır. aksini iddia edenleri mesaj kutuma bekliyorum. *

bak şimdi aklıma geldi, nasıl olur bilmem de keşke biri de, 1 kelime 1 işlem aplikasyonunu üretebilse.

not: meydan okumak isteyenler mesaj atsın. bu entry sonsuza dek geçerlidir.
  • inedem nickimle ve %72 başarı oranımla bekliyorum.
  • bas belasi bir oyundur tiryakisiyim birakamiyorum.
  • nöm kullanici adimla sohbetsevmez arkadaslari bekliyorum.
  • telefonumdaki tek oyun sanırım. yalnız ekrana uzun uzun dikkatle bakınca beyni epey yoruyor. o yüzden ara ara bakıyorum. oynamak isteyenler için kullanıcı adım st anevrizma. ne kadar da farklı.
  • bir de kelimelik solo var, rakibi beklemek istemeyenler için. emekli mehmet amcayı yenmek epey keyifli oluyor eheh
hesabın var mı? giriş yap