şükela:  tümü | bugün
  • şahsi bir tespit. en azından bana denk gelmedi. yanlış anlaşılmasın, başlık subliminal bir mesaj içermiyor, iki harfi bir araya getiremiyorlar falan demek istemiyorum.*
  • gel oynayalım da göstereyim gününü denmesini bekleyen yazar tespiti. (bkz: yersen)
  • henüz 50'nin üzerine çıkabilmiş değilim. böyle başlıklar görünce iyice hırslanıyorum.
  • kelimelik ne ola ki diye düşünen bir teknoloji düşmanı olarak pek de umursamadığım cinsiyetçi ifade. *
  • gayet başarılı tespit 26-27 gidiyorum %96. güzel oyun.
  • tespit doğru. gizli bkz altındaki yersen lafını ise bi kendin yut.
    kadın kişi bu memlekette her yerde tacize uğruyor önce bunu bilmen lazım çünkü. tacizlerden sıkılan/kaçan teslim olup oyunu kapatıyor o yüzden oyun yüzdesi doğal olarak düşüyor. profil resmimden erkek ya da kadın olduğum anlaşılmıyordu bir ara, rumuzumda da böyle bir belirti yok zaten, o sıra her 2 kişiden biri muhabbete 'isim?' diye başlıyordu. maksadı kadın mıyım erkek mi onu anlamak.
    rakibinizin oyun yüzdesine bakın, %20 altındaysa büyük ihtimalle tacizcidir. şimdi gel şu başlığı aç: (bkz: kelimelik'te %20 altındaki erkeklerin tacizci olması)
  • 200'e yakın oyunda %85 ile çürüttüğüm tespittir. mesaj özelliğini kapatmasaydım muhtemelen bu orana varacak kadar sabredebilmem mümkün olmazdı.
  • ekşi dışındaki kadınlar için doğru olabilecek tespit. ekşi kadınları insan gibi oynamiyor hacı, bi haftada eline verirler... telefonu yani.
  • neye gore tespit. zira 565 oyunda 469 kazanmisligimla %83 puanla sevgilerimi iletirim.
  • ben çıktım sevgiler