• kalbur üstü bir çok insanın arada sırada yapmakta olduğu eylem..nerede yaşıyorsunuz anlamıyorum lan?
  • benim bu. şaşıranlar nerede yaşıyor acaba? haftasonları istiklal'de filan kokocular hep doludur ve kızlar da gayet yiyorlar. eğlendiğim bazı geceleri çorbacıda noktalayarak taçlandırırım. gözünüzde ayı gibi bişey canlandı di mi? ı-ıh. değilim.
  • cinsiyetlerimizi değiştirmeyi teklif edebileceğim kız. ben erkek halimle onları yiyemiyorum.
  • bir osuruğuyla ortalığı yangın yerine çevirebilen kızdır
  • geçen hafta bahsedilen hadiseyi yasadığım bacimdır
  • baska bir zaman da garsona "abi bize ordan tek iskender cek" diye bagiracak olan kizdir ki, bence bu corbayi icip kokorec de yiyorsa bunu da yapsin, hakkidir. yuruyedur ablacim, canim cigerim.
  • helal olsun ,beyin falanda yiyorsa, sevilir canı ne istiyorsa yiyebilir , tebrikler o kıza,
  • senin benim gibi egoları olan ,tuvalete girince telefonla oynayan ,sosyal ağı varsa paylaşım yapamayınca kendisinin depresyona girdiğini sanan,büyükihtimal her akşam yatmadan önce meyve saati olan ,aşka inanmadığını söyleyen ama 2 haftalık erkek arkadaşına aşkım diyen muhtemel insandır.
  • candır.
  • ağzının tadını bilen kızdır aferindir bravodur.
hesabın var mı? giriş yap