şükela:  tümü | bugün
  • yavaş yavaş umudumu kaybetmişken tekrar beni hayata bağlayan gelişme olmuştur... bazı hayvanlar üzerinde denemişler sonuç olumluymuş.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…ige_care_bulundu.html (ısrarlar üzerine kaynak link yenilendi)

başlık açmadan önce yetkilileri arayıp, "kesin bilgi mi? bak ona göre başlık açacağım" diye sordum, "aç aç, bu sefer kesin bulduk" diye teyit ettiler. saçlarım yanlardan açılıp üstlere doğru hızla intihar ediyor, en fazla 3,4 yıl daha dayanabilirim. sürün artık şu lanet ilacı piyasaya yoksa her şey için çok geç olacak.
  • ulan başkasının kafasını başkasının vücuduna ekleyecek kadar gelişen bilim dünyası şu kellik konusunda sınıfta kalıyor ya ben ona hayret ediyorum dediğim gelişmedir.
  • bak abi burada çok net konuşacağım öncelikle bildireyim ağır konuşacağım.

saçlarım önden açılmaya başladı. gören kimse gel demez en fazla yaaa oğlum senin saçlar dökülmeye başladı mı gibi cümleler kuruluyor.

olaya gelelim hiç bir güç beni gitmiş saçın geri geleceğine inandıramaz.
    yani sayın koreliler sizin ebenizi sikerim acil çıkartın şunu maksimum 2 yılım kaldı. eski saçlı halimden %20 daha az yakışıklıyım kel olursam her şey biter.
    (bkz: arz ederim)
  • korelilerin dünyanın en büyük ekonomisine sahip olmasını sağlayacak gelişme *
  • kaynağın doğan haber ajansı olması bile başlı başına gözardı etmeme yetecek haber içeriği.

dünya'da kelliğe gerçekten çare bulunacak ve bunu bize duyuran dha olacak? evet bebeğim.
  • bulunsa bile geçicidir. erkek tipi saç dökülmesinin ana faili bir testosteron türevi olan dihidrotestosterondur. ilaç kullanarak, salgılanan bu hormonu baskılamadığınız sürece saç dökülmesini engellemeye çalışmak boşunadır. ekim yapacak yeterli kök varsa saç ektirmek makul olacaktır. ya erkeklik ya saçlar...*
  • yıllardır bunun gibi haberler medyada sürekli verilir. şok kelliğe çare bulundu, o bulundu bu bulundu. şimdi google dan yazın araştırın, binlerce haber yapıldı.

daha öncede bahsettim, erkek tipi saç dökülmenin çaresi şu anda maalesef yok. kısaca genetik saç dökülmesi. mevsimsel, stres gibi saç dökülmelerinde kel dahi kalsanız yerine yeni saçlarınız mutlaka gelecektir merak etmeyin. ama genetik dökülmede kafanıza betonda dökseniz o saçlarınız ömür boyu bir daha geri gelmeyecektir.

genetik bilimi üzerine king' s college london' da lisans eğitimim sırasında oradaki hocalara bizde sorduk. yüz nakli, kafa nakli dahi şu anda denenecek sanırım, yapabilen insanlar bir kılı nasıl tekrar çıkaramaz diye bizde sorduk. uzun uzadıya genetik mühendisliğini anlatmayacağım tabi. şu anki genetik mühendisliğinde maalesef imkansız kelliğe kalıcı bir çare falan bulunmadı. ektirmeye devam.
  • hah hayt! hiç umrumda bile olmaz...

eski fotoğraflarımı gören her arkadaşım "kellik sana harbi yakışıyor yalnız, saçlı halinden daha iyi" diyor.

ya bir buruş vilis kafasına sahibim ya da fena kekliyorlar beni *

olum doğruyu söyleyin lan harbiden mi?