şükela:  tümü | bugün soru sor
  • okyanus ötesinden katılan taze yazar. sözlüğe bir şeyler katmaya çalışıyor gibi duruyor. umarım küstürmezler.
    edit: her şeyin en iyisini bildiğini sanan klasik bir yazarmış, uzaklarda yaşaması bir fark yaratmıyor.
  • nick altına bu kadar az yorum nasıl yazılmış anlamadığım yazar.

geçmiş entrylerine şöyle bir göz gezindireyim derken, gece saat 1 de başladıysam okumaya şu an nerdeyse 5,30 ama hala kopamadım. ilginç bir şekilde çok bilgili olduğunu düşündüğüm ve muhteşem tespitleri olan kişi, bence sözlüğe çok şey katıyor. fakat anlamadığım yoğun bir iş temposu içerisinde sözlüğe bu kadar vakti nasıl ayırıyor, amerika'da gün 36 saat midir merak ediyorum. :)

birde geçmiş her on entrysinden biri quen, her on entrysinden üçü freddie mercury, her on entrysinden ikisi de amerika birleşik devletleri ve sovyetler birliği üzerine, kalanı da diğer konulardır.

not; bohemian rhapsody unutmuşuz.
  • (bkz: good goy)
  • siddetle takip edilmesi gereken yazar. insanin ufkunun hammina koyuyor. harika yazim dili var. surukleyici anlatim diline sahip. senin gibi insanlar iyiki var lan.

bu arada yavas yavas bu yazarin gelecekten geldigine inaniyorum.

not: kendisi amerika'da yasiyormus herhalde. umarim bir gun kahve ismarlamak nasip olur.
  • muhtemelen hatun bu diyip yürüyeni çok olduğu için mesaj alımı kapalı, olsun. buradan yazayım. freddie mercury ve queen hakkında o kadar da çok şey bilmiyormuşum dedirten bi yazar. sevdim. ama yürümedim. zaten yürüyemem; hatun o ahahahsa