şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2013 model adam morrison.
  (bkz: gonzaga)
 • dallas mavericks tarafından draft edilmiştir ama boston celtics'e gidecektir.
 • 2013 nba draft'ında 13. sıradan seçilip boston celtics'e dahil olan oyuncu. aslında dallas'ın olan hak 16. sıra hakkı ve ileri tarihli iki ikinci tur hakkı karşılığında boston'a geçti.
 • basketbola dış oyuncu olarak başlamış, liseyi potadan uzak geçirmiştir ki son senesinde 2.07 iken hala oyun kurduruyorlarmış abiye.

  şu an 2.10'un üzerinde ve hala doğan görünümlü şahin hesabı dış adam savunması yapabiliyor ve koşabiliyor ama pota altına henüz hazır değil sanki.

  maç içindeki nadir anlarda çok fantastik aksiyonlara girebilir. takipteyiz.
 • 41 numaralı sarışın şut atabilen uzun modelinden. bu versiyonun ilk modeline karşı oynamakta bu gece.
 • biraz daha fazla şut kullanması gereken beyaz uzun, bunun yanında ne yazık ki kötü bir savunmacı. özellikle zayıf fiziği yüzünden kolay itilip kakılıyor, atletikliği de az olduğundan genelde faule başvuruyor.

  sanırım geçen yıl onu biraz hırpalamış. brad stevens ona güvendiğini basına yansıttı fakat henüz kelly'e bunu hissettirememiş, bu durum çözülürse etkinliği ciddi anlamda artacaktır.

  edit: faul ve özgüvenle ilgili olarak brad stevens, faul problemine girmesine rağmen onu oyunda tutarak "sana güveniyorum, faul yapmadan durursun sen" diyerek çözüm bulmayı düşünüyor gibi.
 • bu sezon genelde bench'ten gelip çok iyi katkı veren,şu ana kadar 11.8 ppg 5.7 rpg ortalamaları tutturan kanadalı power forward/center. üçlükleri gayet yüzdeli atıyor. top hakimiyeti çok iyi düzeyde, bazen karşısındaki oyuncuya crossover yapıp potaya gidiyor, tabi bir pivot bunu yapınca biraz şaşkınlık yaşıyorsunuz. post-up oynarken çok estetik dönüp fingerroll'la topu bırakıyor, bazen topu kendi getirip şut atabiliyor, ortasahadan alley-oop pası verebiliyor, tam bir all-around oyuncu sayılabilir. eksi yanı savunmasının çok sert olmaması ama o da zamanla gelişir diye düşünüyorum.
 • bugun yaptigi kasti hareketle ronda rousey'i bile kiskandiran ve kevin love'in omzunun cikmasina neden olan sporcu musvettesi.

  edit:
  kendisi icin agir konustugumu dusunen suserlar kevin love'i sakatladigi anin su fotografina bakarak bana hak verebilirler.

  bir de kevin love'in sakatligi icin "tuvalet kagidimdan bile daha yumusak oldugundan suphem yok" demis yuzsuz yuzsuz. nba'in emre belözoğlu'su olmaya aday su genc yasinda.
 • bugün bilerek yaptığı ilk izleyişte bile belli olan anlamsız hamlesi ile belki de nba playoffs 2015in gidişatını değiştirmiş oyuncudur.
 • düpedüz ipnelik yapan ve zannımca nba tarafından okkalı bir cezaya çarptırılacak olan kanadalı forvet. ben ki sert oyundan yana biriyim, ama buradaki bambaşka bir şey.

  ilk başta kevin love'ın omzuna sağ eliyle yükleniyor, bir yandan da diğer eliyle alttan bileğini kavrayıp tüm cüssesiyle adamın omzuna yükleniyor.

  kevin love'ın doğrudan soyunma odasına koşması, yüksek ihtimalle o devasa omzun çıkarken çıkardığı sesi duymasından ileri geliyor.

  olynyk'in olaydan sonra hakemere dönüp ben ne yaptım bişey yapmadım valla bak dercesine kolları kaldırıp itiraz etmesi de düpe düz ben şerefsizin tekiyim demektir, net.