• kariyerinde auberge espagnole dışında elle tutulur bir filmi olmaması üzmüştür beni. oysa kendisi baldan tatlı bir kızcağızdır.
  • aşkımdan öleceğim aktris. fiziksel özellikleri ve filmlerindeki karakterleri ile hep hayalimdeki kız arkadaşa benziyor: utangaç bir gülümseme, yumuşacık bir ses tonu, zarif - duygusal - tutkulu - sevecen bir kişilik, uzun, ince bir beden, bonus olarak da orijinal kızıl olmanın savunmasız bırakan yıkıcı tatlılığı. daha az önce - bir kez daha - fb sayfamın arka plan resmi oldu kendisi. öyle böyle değil sevgim, iyi ki var.
  • daha önce "masum" kelimesini bu kadar karşılayan bir insan görmemiştim. ses tonu, bakışları, jest-mimikleri. bu kadar olur.

true detective 2. sezon ve flight izlerseniz hak verirsiniz.
  • guy ritchie'nin yeni filmi sherlock holmes'da da oynayacak yeni sevgilisi olan ingiliz güzeli. lan guy az değilsin.
  • kendisine âşık olduğum tatlı kız rollerinden sonra yellowstone'daki acımasız, ağzı bozuk, nevrotik beth dutton karakteriyle ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösteren ginger. bu haline ilk başta antipati duydum ama sonra öyle şeyler yaptı ki, yine âşık etti kendisine.

--- spoiler ---

ikinci sezonda ofisinin basıldığı, dayak yediği ve neredeyse tecavüze uğrayacağı sahnede gösterdiği dirayetli ve alaycı duruş, kızılderili yengesini aşağılayan mağaza sahibine haddini anasından emdiği sütü burnundan getirerek bildirdiği sahne ağzımı açık bıraktı. ''alpha female'' diye bir şey varsa o beth dutton'dır. kelly reilly de çok, çok iyi bir oyuncudur.

--- spoiler ---
  • çiller ve turuncu bir saç insan bu kadar yakışır, bir ingiliz ancak bu kadar doğal bir tatlılığa sahip olabilir ama oldu mu da bu kadar etkiler insanı delirten insan. kendisini daha fazla filmde görmek isteriz.
  • guy ritchie'nin dünyanın en şanslı adamı olduğunu düşünmeme sebebiyet veren kalp ağrısı. kızıl saçlarına, zarif yüzüne, utangaç gülüşüne, çillerine, aksanına, yumuşacık sesine öyle bayılıyorum ki, ona kıyamadığım için eden lake'i izleyemedim. bir önizleme yaptım, psikolojim bozulmadan ve televizyona girişmeden izleyemeyeceğimi anladım.
  • über dizi true detective'in ikinci sezonunda morgan rolünde izleyeceğimiz dünya güzeli. son dönemlerde en sevdiğim dizide en bi göz ağrım olan aktrisin oynaması... çok mutluyum sözlük.
  • en sevdiğim kadın oyuncu, hatta en sevdiğim ünlü kadın. hep böyle naif, sevgi dolu, hassas, zarif karakterlerle bana iç çektirsin, dudaklarını büzerek utangaç utangaç gülümsesin, yumuşacık sesiyle etkisini yükselten o muhteşem ingiliz aksanıyla içimi eritsin, magazinden uzak durmayı sürdürsün, hiçbir gazetenin web sayfasında ''seksi pozları için tıklayınız'' imgesi olmasın istiyorum. hatta bir adım ileri gidip diyorum ki; monica bellucci, adriana lima, kate upton v.s. sizin olsun, en hayran olduğu kadın kelly reilly olan bir tek ben olayım.
hesabın var mı? giriş yap