şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkan karamellisi beni benden aldı, sabah adetim oldu çıktı.

(bkz: #19760009)
  • sürekli aldığım bi ürün, ama bu sabah gerçekten hayal kırıklığına uğradım. bildiğin motor yağı kokuyor bu ya. şimdi gidip değiştirmeye de üşeniyorum ama cidden soğudum. lan bundan sonra kahvaltıda ne yicem ben? hiç mi düşünmediniz beni allahsızlar? açım aç :(
  • haftasonu denemek için bim'den aldığım ve bugüne kadar(cuma) 3 paketini bitirdiğim, yemek düzenini altüst eden zararlı ürün. hele bir de bim'den alınan çam balından bir kaşık katılırsa lezzeti inanılmaz noktalara ulaşabiliyor, tabi bim'den alınan dost sütle birlikte.
  • ambalajının üzerinde nasıl hazırlanacağını anlatan bölümde üzerine soğuk su ekleyiniz yazan yerde dost süt görseli olan mısır gevreği.
  • neredeyse iki katı fiyatına satılan diğer markalardan* hiçbir farkı olmayan kahvaltılık mısır gevreği. bir farkı var, bundan oyuncak çıkmıyor. sanki oyuncak çok lazımdı da.
  • süt'ü uzaktan görünce yumuşamaya başlayan mısır gevreği. tamam, abarttım ama çok çabuk yumuşuyor. çok hızlı yemiyorsanız kasenin sonuna gelindiğinde artık iyicene hamura dönüşmüş oluyor. tek kusuru bu. en iyisi tek bir büyük porsiyon yerine iki küçük porsiyon halinde tüketmek. karamelli olanına ekstradan şeker eklemeye gerek bile kalmaması ayrıca güzel.
  • sınav döneminde öğrencinin imdadına yetişendir, karamellisinin fiyat/kalite oranı oldukça yüksektir.
  • düzce'de üretilen bim ürünüdür.
  • fiyatına göre mükemmel ötesi bir ürün. en son 3 küsür liraydı.

pakedini üst kısmını keserek açarsanız, ağız kısmını kıvırıp paket arkasında verilmiş olan bantla yapıştırabiliyorsunuz. sütle veya sütsüz, iki halde de tadı çok güzel.

bağımlılık yapıyor.
  • sınav dönemi kurtarıcısı. 2 hafta sütle karıştırarak karamellisiyle beslendiğimi bilirim.