şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz sezon wnba draftında 1 numaradan seçilen abd'li guard. fenerbahcemize hoş gelmiş.
  • gelmis gecmis en iyi wnba oyunculari arasina girebilecek basketbolcu. ayrica sempatik. eger fenerbahce transfer ettiyse, euroleague bu sene gelir. *
  • darko milicicle bir akrabaligi olup olmadigina dikkat edilmesi gereken sepettopu oyuncusu. draftta secildi diye atlamamak lazim.
  • ncaa sayi ve serbest atis krali 1.73 boyuyla oyun kurucusu pozisyonuyla cubuklu formayi giyecektir.
  • adnan oktar'a göre yüzünde iman nuru olan sporcu. adam ölüyü diriyi sikti gözü kadın basketbolculara kadar dikti.

https://twitter.com/…yonu/status/881196472632393728
  • çok güzel kadın, gerçekten güzel kadın. baktıkça bakası geliyor insanın. umarım hayatı boyunca mutlu olur diyelim geçelim.
  • insanda farklı duygular uyandıran, kadın basketboluna aşkını arttıran fenerbahçemizin kadın basketbol takımına yeni transferidir. gerçekten bir insan bu kadar tatlı olabilir mi? yıllardır kadın basketbol maçlarını takip ederim. milyonda bir ihtimal böyle bir kadına rast geliyor insan. çok güzel gülüyor, dışarıdan sempatik gözüküyor ve değişik bir albenisi var.

umarım gerçekten sıcakkanlı, samimi biridir. eğer öyle ise bu sezon maç sonu onu bekleyecek çok taraftar olacak. başta ben de tabi :) inşallah güzelliği kadar iyi basketbol da oynuyordur. kendisi ile tanışınca nasıl biri olduğunu yazarım.
  • aziz yıldırım'ı protesto için taraftarlığımı bir yıl askıya alarak totemlerimi kardeş takım beşiktaş için kullandığım geçen sezorun ardırdan fenerbahçe'ye kesin dönüş yapmama vesile olan güzel basketbolcu.
    ben fotoğrafını görür görmez kesin kararımı vermiştim ama aynı zamanda yıldız basketbolcuymuş.
    bu da bonusu oldu.

kelsey plum
  • ekaterinburg'a karşı harika oynadı.

23 dakikada 4/5 üç sayı, 2/2 iki sayı, 8/9 serbest atış.
  • kadin basketbolunda en üst nokta nedir diye sorsalar,
    hic tereddut etmeden kelsey plum'in tuttuğum takimda oynamasidir, derim.
    teşekkürler fenerbahce.
    tek basına mac kazandiran oyuncu coktur ama tek basına kombine aldirttan oyuncuya kelsey plum denir.
    sahada izlemesi müthiş keyif veriyor. son derece karakterli bir oyuncu.
    allah ayırmasın, ne diyelim.