şükela:  tümü | bugün
  • elektrik maliyetlerine yonelik olarak projelendirilmis sanal para birimi. maksimum token adedi 12.5 milyon. ico satıs fiyatı 0.00565 eth ( yaklasık 3 $). 2018 yılı icerisinde basarılı olup olmadıgını bekleyip gorecegiz.

keltaya ait airdrop fırsatını degerlendirmek icin asagıdaki linkten telegram botunun komutlarını yerine getiriyoruz.

https://t.me/keltatelegrambot?start=500263069
  • kelta (klt) token

2. airdrop dönemi başlamış olan avrupa kökenli (slovakya) bir token.

kripto para madencilerine bilgi işlem ve data desteği vereceklerini söylüyorlar.

bir çeşit (bkz: data center) gibi düşünebiliriz.

ben bu pazara yani madencilere yönelik bir cc projesine pek rastlamadım.

sanırım bu alanda ilkler.

ve ilkler her zaman kazanır.

şu linkten https://www.kelta.com/referral/?ref=aythv üye olarak üyeliğimizi aktifleştirip 5 (klt) tokeni mew hesaplarımıza ico dan sonra alabiliriz.

not : referans linki telegram linki değil kendi officiai site linkidir.
    üyelik için mail, mew, twitter, facebook, telegram ve bitcointalk hesapları yeterlidir. biri eksik olsada olur. 1 (klt) eksik alırsınız.
  • son zamanlarda dikkatimi çeken bir airdrop olan (bkz: kelta) hakkında biraz daha inceleyip 1 entry daha yazmak istedim

bu (bkz: kelta) projesinin amacı, cc madencilerine bilgi işlem, data ve enerji ihtiyaçları konusunda destek ve hizmet sunmak olduğunu yazmışlar whitepaperlarına.

1 (klt) = 1 watt tesis gücüne eşit olacakmış.

mantıklı.

müşteri portföyü kripto para madencileri olan bir projeye ben daha önce pek rastlamadım. yani bu konuda ilkler.

diğer ilginç bir husus ise piyasada dikkat çekmek için (bkz: airdrop)larında havaya kişi başı öyle 300 tane 500 tane token saçmıyorlar.

hepimizin daha önce defalarca yaptığı tüm sosyal medya görevlerini bitirip üyeliğiniz onaylandığında size sadece 5 adet (klt) token veriyor.

ref başına da 1 adet (klt) veriyor.

anladığım kadarı ile oldukça yükse beklentileri var. ayrıca official siteleri de oldukça derli toplu.

bakalım ico ları bitip (ki 1 hafta sonra airdropları bitip presale dönemine başlıyorlar) projelerini hayata geçirirlerse ortaya ne çıkacak.

açıkçası ben merakla takip edeceğim bu projei

şuradan kelta projeye üye olabilir ve sonuçta ortaya ne çıkacağını hep birlikte görebiliriz.
  • airdrop kampanyaları devam eden ve basit sosyal medya görevleri ile en az 5 adet kazanabileceğiniz yeni bir token. icobench puanı yüksek nadir tokenlerden ve çok az sayıda hediye token vererek oldukça değerli kılıyorlar tokenleri. kenarda tutulması gereken projelerden.

refli - refsiz link.

(bkz: altcoin kazanma yöntemleri)
  • kelta (klt) token

sadece 3 (üç) günlüğüne airdropu tekrar açıldı.

ne kadar değerli olduğunu anlatacak olursak. ico sürecinde satışa çıkarılan token sayısı 10m.

öyle yüzbin milyar tane değil.

şu linkten [www.kelta.com/referral/?ref=aythv refli] kolayca kayıt olabiliriz.