şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ben fero)
  • yolda yürürken mırıldandığım söz öbeği.
  • inanılmaz yaratıcı ve sürrealizmin fantazya boyutlarında bir söz öbeği. dünya edebiyatı şaşkın.
  • youtube’da 1 saatlik versiyonunun videosu olan cümle.

ulan ya. günlerdir dönen yok norm ender, yok ezhel, yok ben fero muhabbeti sonrası şu bahsedilen diss’i dinleyeyim dedim. norm ender’i ortaokul yıllarımdan biliyorum. ben fero ve ezhel’i ise hiç dinlemedim. üçünün de yaptığı müzik bana hitap etmiyor, rap dinlemiyorum fakat ortaokul yıllarımı düşündüğümde çevremde az çok duyduğum şarkılar vardı. ben rap müziğin ceza, sagopa, sehabe, norm ender ve saian kısmını biliyorum sadece. ezhel, ben fero ve şu ekşi’ye de gelen altın dişli oğlanı bilmem etmem. dışarıdayken arabalardan gelen seslerden duyduğum kadarıyla rap yaptıklarını sanan yeni nesil tipler bunlar. başıma bir şey gelmeyecekse mekanın sahibi’ni beğendim. ilk bir buçuk dakikası yeni neslin yaptığı müziği güzel anlatmış. keltoş babana koş kısmı ise çok hoşuma gitti. bu entry’i yazarken keltoş babana koş’un 1 saatlik versiyonunun 14. dakikasındayım:( videoya sıkıştım çıkamıyorum şu an. neyse gidip azıcık megadeth dinleyeyim de kendime geleyim.
  • gluk gluk gluk’layan klibi görünce tekrar hatırladığım...
  • koşmuş.
    (bkz: fight kulüp)
  • her kel gördüğümde aklıma gelen söz. bir gün yanlışlıkla dışımdan söyleyip başıma bela alacağım galiba. iş o aşamaya gelirse keline bi tane de şaplak atarım. madem bir bok yedik tam yiyelim.
  • ''abilerin abisidir baba killa hakan'' şeklinde cevaplanan lyric.

ender'e bak sen günler öncesinden yaslamış. zaman makinesi mi icat ettin, n'aptın kral? *
  • ortaokulluysanız bu cümleyi "oha lafı koyduuuu" diye yorumlayabilirsiniz, normaldir.