şükela:  tümü | bugün
  • geçen sene fc basel forması ile 43 resmi maçta 15 gol 5 asist yapmış ama şahsen adını ilk kez duydum. 195 cm boyundaymış. sanırım caner erkin ile çarptırarak gol atacağız.
  • mali detayları açıklanmamış henüz. galatasaray taraftarını göreve davet ediyorum.
  • hahahahahaha

hoşgeldin kemalcim, bol bol gol atmanı diliyorum.
  • galatasaraylı arkadaşlar hesap kitap yapacak kafada değil şuan. bu seferlik kendiniz ogrenin sozleşme detaylarını bir zahmet. herseyi adamlara yaptırıyonuz yeter.
  • benim anladığım hem fb beko da hem de futbol takımında oynatmak için yapılmış transfer..
  • an itibariyle gevşek gevşek gülüyorum, hala oyuncu alıyoruz, fena da oynamıyoruz. dün atmışız üç puanı cebe.
    bir yandan da albayrak gitti, terim kaçtı, beşiktaş uçtu.. lan bayağı keyifli bir akşam oluyor, dur bi de çekirdek patlatayım.
  • solda ne zaman bilmediğim yeni bir isim görüp tıklasam fenerbahçe’nin yeni transferi çıkıyor. kaç kişi lan bir futbol takımı?*

iyice alıştım alexandra arzat diye bir oyuncu aldık zannettim bir sürü entry girildiğini görünce, neyse ki o başkaymış *
  • bonservis ve alacağı yıllık ücretini merak ettiğim yeni forvetimiz.
    konuyu bilen galatasaraylı arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.
  • covid 19 sebebi ile seyirci yasağı olduğu için fenerbahçe futbolcular ile tribün yapmaya çalışıyor anlaşılan . 16. transfer :d
  • (bkz: fc basel)'in (bkz: neuchatel xamax)'tan bedelsiz olarak kadrosuna kattığı 23 yaşındaki kosova asıllı isviçreli forvet.

1.96'lık boyu en dikkat çeken özelliği olmakla beraber, geçen sezon takımına 26 lig maçında 8 gollük katkı sağlamıştı.

başarılı olur ya da olamaz o ayrı mesele ama bizim süper lig takımlarının (özellikle büyüklerin) slimani gibi oyunculara eşek yüküyle para ödemektense, bu tip oyunculara yönelmesi gerektiğine inanıyorum.

neticede bu tarz oyunculardan minimum verim alsanız bile, maddi olarak slimani gibi oyuncular kadar zora sokmayacaktır.