şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz sezon oyun atölyesi'nde başlayan 'azrail'in gözyaşları' adlı oyunun yönetmenidir. ayrıca içinde şeytan barındırdığına inandığım biridir. abimdir, hocamdır.
  • bu sezon oyun atolyesinde othello sahneye koyacaktır kendisi...

baska pencereden aynı dünyaya bakar kanısındayım, öyle bi adamdır yani.
  • 1999'dan* beri oyun atölyesi'nde tiyatro yöneticiliği yapan şahıs.
  • 2004-2005 sezonunda da yine oyun atölyesinde 'othello' adlı oyunu yönetmiştir. tiyatroya katkılarının devam etmesini dilediğimiz kişilik.
  • 2005-2006 sezonunda oyun atölyesinde "jan dark'ın öteki ölümü" adlı oyunu sahneye koyacaktır. tiyatroya katkıları devam ediyor...
  • konuşan, konuştukca konuşturan, düşünen, düşündükçe düşündürten, beyin hücrelerini dürtükleyen, tacizlerimden kurtulayamayacak olan tiyatro ruhu.
  • delidir, doludur. her deli gibi, deli deli bakar...
    küfrettigi dogrudur. lakin güzel küfreder, küfredilenin kizdigini görmedim.
    zaman icinde biriktirdiklerini birer birer paylasmaktadir izleyicilerle.

önce ölümün degeriyle ugrasti (azrail’in gözyaslari), askin, aldatmanin ve kötülügün izini sürdü (othello), sürünerek yasamak mi, sürünmemek icin ölmek mi dedi (jandarkin öteki ölümü), simdi yine ölümlü bir finalde hayatta gercekte neyi satin aldigimizi anlatiyor (atinali timon)

azicik ileri cikmis göbegi disinda, sahsiyetinde bir gram yag olmayan bu arkadas, yönettigi oyunlarda ortaliga cikarmadigi siirlerini söylüyor bize.
  • bugün beni kendime utandıran sanatçı. ekşi entrylerimi düşündüğümde neden o çok sevdiğim oyunları hakkında yazı yazarken kendisinden bir kez olsun bahsetmediğimi düşündüm ve utandım. inanılmaz mizah anlayışına sahip kişi. elini dokundurduğu şeyi en güzel hali ile değiştiriyor oyunlarında. antonius ile kleopatra oyununun hazırlık sürecinde sırf oyuncularla olan mükemmel diyaloglarını okumak için oyunun prova notlarını yakından takip ettim. tabi bir de belirli günlerde şefin önerisi diye tavsiye ettiği eserleri not almak için. ne okuyup gördüyse ben de onlardan istiyorum. eğer hala bakmadıysanız oyun atölyesi'nin sitesinde oyunun prova notları bölümüne göz atmanızı tavsiye ederim. insanı tek başınayken güldürebilme yeteneğine sahip kendisi. hatta o notları okurken neden yanımda yöremde birisi yok, paylaşamıyorum diye içleniyordum.uzun yaşasın, daha çok oyun sunsun bizlere de azıcık eğitilelim.
  • tiyatroya bakışına, bilgisine, mizahına, muhabbetine, yorumuna hayran olduğum. twitter'ı, oyunların prova notları (başka bir yerden takip etmek mümkün değil bildiğim kadarıyla) takip edilesi, tiyatromuzun en kıymetlisi, uzun yıllar başımızdan eksik olmayasıca.
  • twitter'ı hunharca kullanan, ülkemizin şu anda en iyi tiyatro yönetmenlerinden biridir, dtcf çıkışlıdır.