şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: #51654328)
  • hayatımda ilk kez 10000 dolar aldım,ertesi gün düştü,kendimi bahtsız bedevi gibi hissettim.
  • programı izlemeyen arkadaşların yorum yaptığı başlık
  • buradan kriz yok diye götünü yırtan suserlara kocaman bir hassiktir diyor ve okuduğu lisede başarılarının devamını, takip ettiklerinin götünü daha fazla yalamasını temenni ediyorum.
    terbiyesini bozmuş bir muhasebeci olarak söylüyorum, anasının amı gibi kriz vardır, derviş beyinde söylemi: "gelmekte olan bir kriz yoktur yani şu an o krizin içindeyiz." demektir. bankaların batağına saplanmış insanlara zengin diyorsak memlekette, hey yavrum hey. dışlanmış bir sokak köpeği gibi ekmek dilenirsiniz umarım o zenginlik dediğiniz dünyanızda.

edit: küheylanlar konuşuyor, helal len adamsınız. sizin gibiler zamanında anavatanı, ondan önce de menderesi savunuyordu. yürüyün be aslanlar sizi, eli uzun aklı kısalar sizi.
  • kemal dervişi beğenin yada beğenmeyin ama dünyada kabul görmüş bir ekonomist.akp iktidarı onun 2002 yılından önce aldığı tedbirleri uygulamaya devam ederek semeresini görmüştür.dediğine de itibar etmek gerekir
  • açık açık şuan koalisyon görünüyor seçim sonuçları türkiye'de, kriz gelir diye korkmayın, bu koalisyon kriz getirmez demeye getirmiş olduğu açıklamadırı chp - mhp koalisyonu için.
  • bence krizin kendisine geleceğini beklemediğini kastetmiş olabilir bu açıklamayla. sonuçta herkesin mal varlığı bir değil.
  • lan adam 2001'deki gibi bir kriz beklemiyorum, ama bu hükümetle her şey yavaş yavaş kötüye gidecek dedi. daha ne desin lan? "alkol yavaş yavaş öldürür" lafına "sıkıntı yok, benim acelem yok zaten" cevabı veren adamın pişkinliğinde bazıları resmen amk. kodumun kurbağaları.
  • ekonominin doğu perinçek'i konuşmuş.

ben beni bildim bileli bu adamların oynadıkları at hep kaybetti.