şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 500 milyon dolarlık şahsi serveti ile türkiye'nin en zengin 50. kişisi ilan edilmiş musevi işadamı. ayrıca türkiye de ki köklü masonlardandır.
  • sol elinin parmakları olmadığından "parmaksız" lakaplı musevi işadamı
  • karısını * aldattığı kadını cep telefonuna "borsa istanbul" adıyla kaydetmiş olan 81 yaşındaki iş adamı.
  • demek ki neymiş erkek seksenbir yaşında da erkemiş. dede formatına kanmamak lazımmış.
  • 81 yaşında olup 22 yaşında sevgilisi olmayan kişidir, çünkü 22 yaşında bir kız 81 yaşındaki adamın başka bir şeyidir.

ferial'i (boşanma şeysinde kadının adı ferial diye yazıyor) boynuzlamak için 81 yaşına kadar beklediğini sanmıyorum, ferial artık dedeye sahip çıkmaktan bıkmış olacak ki bu defa görmeyen gözleri görür olmuş, "bini nısıl aldıtırsın kimıl? kilbimi kırdın ve ühühü çok para istiyorum!" diyerek yaşını yaşama kararı almış imho.

o değil de bu ikisi aşk-ı memnu'ya konu olmuştu, bihter adnan'ın abdülhamit döneminden kalma zevkine göre çıkacakları bir tatil için "kemal'le feryal'i de çağıralım" demişti. her ne kadar bihter'in dedesi yaşındaki adamdan kemal diye bahsetmesinden şeetmesem de onu anlıyorum, "pfff ferial gelsin de iki yaşlı koca çekiştirelim, kaslı erkek fotosu bakalım" demiş olacak.

neticede bihter öldü, ferial ise kendini kurtarmanın bir yolunu buldu. sdfgdfghghj.
  • feryal gülman'ın eşidir.
  • biricik ogluna, “ sana is verirsem adam, para verirsem serseri olursun” demis, bana babami hatirlatmis olan sahis. buyuk servet altinda yatan bir sebeb de bu olsa gerek.