şükela:  tümü | bugün
 • gun itibariyle ermeni konferansini durduran adam olarak turkiye demokratiklesememe tarihine adini altin harflerle yazdirmis bir mhp'lidir...

  son secimlerde kucuk cekmece belediye baskan adayiymis mhp'den. google edince adini, nedense hep ramazan bakkalla yanyana cikiyor arkadas...
 • "türk milletinin bu kararlara sabır göstermeyeceğini bilmelisiniz. eğer, yanlışta ısrar edip üçüncü bir toplantı kararı aldığınız takdirde millet sizi zengin hoşgörüsünden istifade ettirmeyecektir." sözleri bugünkü gazetelere yansiyan beyefendi. bana da neyi cagristirdi bu sözler simdi sabah sabah.... daha diyorum, gecenlerde hep birlikte deginmistik hani bu konuya, neymis o:
  (bkz: muhsin yazicioglu) birileri kendi dogrularini bütün millet adina dayatmaya kalktigi sürece, bunun karsisindaki gücle hesaplasmaya, yüz yüze gelmeye hazir olmalidir. bu birileri cikip konferanslarda kendi düsüncelerini savunacak birikime, bilgiye sahip olmadigindan, hukukun kendilerine gülen yüzünü de arkalarina alarak düsüncelere dur dediklerini sanirlar, konferans iptal ettirerek zafer edasiyla siritirlar, ülkeye en büyük kötülügü kendilerinin yaptigini da hic farkinda olmazlar. tek söz, düsünceler topla, tüfekle yok edilemez....
 • "1980 öncesi kızıl emperyalizme karşı vatanını koruyan ülkücülere bir kez daha görev düşmektedir. bu defa mücadelemiz sapık ve acımasız amerikan emperyalizmi ile katil yahudi devletine karşıdır.

  nasıl ki ülkücülerin 80 öncesinde direniş gücünü kıramayan sovyet komünist imparatorluğu çökmüş ise, dünyayı kan ve göz yaşına boğan amerika’nın sapık rejimi de yine ülkücüler ve türk milliyetçileri tarafından çökertilecektir." http://www.hurriyetim.com.tr/…~2@nvid~635128,00.asp

  diyebilmiş kişidir, allah allah.

  (bkz: katatonik şizofreni)
  (bkz: dumurun integralini almak)
  (bkz: ülkücülerin abd'yi yıkması)
  (bkz: ülkücülerin sscb'yi yıkması)

  özkardeşleri tarafından çoktan uyarılmış kişidir belki de, ekmek veren ele ihanet olmaz çünkü.

  (bkz: gladio)

  nihayetinde, aşağıdaki ilişkiyi yanlış anladığı bariz olan kişidir.

  (bkz: köle efendi diyalektiği)
 • kendilerinin 27 eylül 2004 tarihinde mhp küçükçekmece ilçe teşkilatı tarafından telafer’deki türkmen operasyonunu kınamak amacıyla düzenlenen, bir sokak yürüyüşü ve mitingde yaptığı konuşmanin hukuki degerlendirmesi:

  "yurt topraklarının yüzde 10’u satıldı. satım bu hızla gittiği taktirde önümüzdeki 10 yıl içinde topraklarımızın yarıdan fazla bölümü yeşil dolar karşılığı satılmış olacak. bu topraklarda gettolar oluşacak." "istiklal savaşı öncesinde osmanlı devleti’nin topraklarının yüzde 50’den fazlası yabancılara satılmıştı. o zaman da hükümet olarak hain ve satılmış damat ferit hükümeti işbaşındaydı. tarih bir kez daha tekerrür etmektedir. damat ferit’in yerine amerika ve yahudi menfaatlerinin türkiye temsilcisi ve acentası konumundaki tayyip ve gül hükümeti işbaşındadır. arada hiçbir fark yoktur."

  tck madde 301. - (1) türklüğü, cumhuriyeti veya türkiye büyük millet meclisini alenen aşağılayan kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  (2) türkiye cumhuriyeti hükûmetini, devletin yargı organlarını, askerî veya emniyet teşkilatını alenen aşağılayan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  "satılan toprakların yeniden türk milletine, vatan evlatlarına dönmesi için kurtuluş savaşı’nda akıtılan kan gerekiyorsa bu dönemde de akıtılacaktır. ancak akacak olan bu kanda sadece küresel çetenin dış temsilcileri değil, içerideki işbirlikçi ve ihanet içinde bulunan iktidar sahipleri de boğulacaktır."

  tck madde 313. - (1) halkı, türkiye cumhuriyeti hükûmetine karşı silâhlı bir isyana tahrik eden kimseye onbeş yıldan yirmi yıla kadar hapis cezası verilir.

  tck madde 214. - (1) suç işlemek için alenen tahrikte bulunan kişi, altı aydan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  "1980 öncesi kızıl emperyalizme karşı vatanını koruyan ülkücülere bir kez daha görev düşmektedir. bu defa mücadelemiz sapık ve acımasız amerikan emperyalizmi ile katil yahudi devletine karşıdır. nasıl ki ülkücülerin 80 öncesinde direniş gücünü kıramayan sovyet komünist imparatorluğu çökmüş ise, dünyayı kan ve göz yaşına boğan amerika’nin sapık rejimi de yine ülkücüler ve türk milliyetçileri tarafından çökertilecektir."

  tck madde 304. - (1) türkiye cumhuriyeti devletine karşı savaş açması veya hasmane hareketlerde bulunması için yabancı devlet yetkililerini tahrik eden veya bu amaca yönelik olarak yabancı devlet yetkilileri ile işbirliği yapan kişi, on yıldan yirmi yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  kaynak: http://www.milliyet.com.tr/2005/09/23/index.html

  ne olmustur peki? bu sahis hakkinda herhangi bir sorusturma acilmis midir? yok, kendileri su siralar ermeni konferansinin ertelenmesi gibi vatana millete faideli islerle ugrasmaktalar. idare mahkemesine, hukuken böyle bir hakki olmamasina ragmen, basvurup da, nasil olmussa artik (!), ertelettigi bogazici üniversitesi'nde düzenlenecek olan ermeniler konulu konferans bilgi üniversitesi'ne tasininca en son verdigi demec ise su olmus:
  "hukuksuzluk, kanunsuzluk diz boyu!"
  bunu söylerken icim kan agliyor kemal bey, ama son söylediklerinizde ne kadar da haklisiniz...
 • davaaçan. peacemaker diyesim geliyor ama alakasi yok tabii ki.
  sorun dava acmada degil, davayi herkes acar; bu adami dinleyen savcilarda sorun.
  bu arada kemal abi seni cok seviyoruz, türkiye'yi de seviyoruz, aman bizi süründürme mahkeme mahkeme.
 • kurtce denilen uc yuz kelimelik pacavra dil turkiyeye ikinci dil olaraktan kabul ettirilmeye calısılıyo seklinde bi beyanatı da vardır bu abinin.
  yalınız hic kimse kurtlere ve kurtceye hakeret ediyor diye hakkında dava acmamıstır zaten oyle bi ihtimalde yoktur.
 • profesyonel insan haklari aleyhtari
 • sinan aygün romanının sinema uyarlaması.
 • yeniceri kiyafeti giymis birkac cakabo ve birde basrol (ismi mustafa saatciymis kendisinin ve resimlerine bakilirsa cok memnun yaptigindan) ile birlikte fener rum patrikanesindeki vaftiz torenine nes-e katan insandir, piyes sunan insandir. ayrica ayni protesto torenin de "patrik defol", "istanbul türktür, türk kalacak" seklinde slogan atip tekbir getiren kisilerden sadece biridir.
  15 dakikadan fazla surdu unluluk hayati o sinir bozuyor nitekim.