18439 entry daha
  • "sen varsan sorun yok."
    ak parti...

ataturk un en meşhur sözlerini bırak chp başkanını kim beş yüz bin ister de dahi ilk soru olarak sormazlar. bunu bile kağıttan okudu ya la.
    sonra erdoğan'a oy verene çomar diyorlar. yeminle kemal beye oy veren de beyin var mı merak ediyorum.
  • ekranda görünce rte ile aynı şeyi hissediyorum.

bana zararmış gibi. geleceğime tehdit oluşturuyormuş gibi.
  • çok naif gerçekten, geleceğimizi karıncanın belini incitmeden sikiyor kendisi. beli incinenler ise acı sebebiyle benim gibi küfür tasvirine başvuruyor.
  • kendisi girdiği tüm seçimleri kaybetmesi nedeniyle gömülüyor ama muharrem ince olsaydı bu süre zarfında kazanacağını mı düşünüyordunuz acaba.

recep tayyip erdoğan 20 senedir girdiği her seçimi kazanıyor. rakibinin kim olduğunun bi önemi yok bence.

juventus varken başkası alabilir mi şampiyonluğu.
  • çok gülüyorum bu adama.

buna senelerdir sorgusuz sualsiz oy verenlerin ak partililere koyun demesine daha çok gülüyorum.
  • chp genel başkanlığından indirilmesi artık kesin gibi olan sol değnek.
  • kürsüde hiç kimse atatürkün şu sözünü unutmasın deyip unutan ve notlarına başvuran koltuk sevdalısı: https://twitter.com/…rna/status/1019207679041040385

rte'nin kendisine tayyipler alemi için soruşturma başlatmış olması keyfini yerine getirmiştir, şimdi mecburen arkasında durulacak.
  • bir an için kk'nin seçmen olarak değil bir vekil olarak liderliğinizi yaptığını düşünün şunu anlayacaksınız, sizi bir piyon gibi kullanır, sizi yakar ve tüten dumanınızdan söylem geliştirip sizin yok oluşunuzdan çıkar sağlar.
    eren erdem'in içeri alınacağını bile bile onu vekil yapmamıştır.
    dokunulmazlıklarda "elalem ne der" bahanesiyle iktidara hizmet etmiştir.
    seçim gecesi dezenformasyon yaparak ince'nin sokağa çıkmasını ve dokunulmazlığı bile olmayan biri olarak bugün hapiste olması üstünden siyaset yapmayı, yerel seçim propagandasını bunun üstüne kurmayı planlamıştır.
    hem parti içi rakibinden kurtulup hem onun üstünden propaganda yapma imkanını kaçırmış biri olarak kuduran bu şahıs o koltuktan gerekirse kazınmalıdır.
  • fazlasıyla yorulduğunu ve torun sevmesi gerektiğini düşündüğüm efendi insan.
  • yaptığı belli kahramanlıkları özellikle kritik zamanlarda gerçekleştirerek kendini kurtarma peşinde olduğunu düşünüyorum. şimdi odtü'lü öğrencilerin pankartını paylaşarak soruşturma yemeyi göze aldı ama tesadüfe gel ki(!) chp'nin önünde olası bir kurultay var. şimdi kurultay gerçekleşse ben soruşturma geçiriyorum güçlüyüm ayağına yatıp delege oylarını toplayıp koltuğuna yapışabilir gene. benzer bir örnek;
    mesela 2017'de referandumdan evet çıkınca kurultay olabileceğini tahmin etmişti. bu yüzden de enis berberoğlunun adaleti için yürürken bir taraftan da kendi prestijini koruyarak koltuğunu korumak için yürüyordu bence.
47173 entry daha
hesabın var mı? giriş yap