şükela:  tümü | bugün
  • derhal başlaması ve bu gece sonuca ulaşması gereken kampanya
  • istifa etmesine gerekçe eğer "karşı taraf için bile" olsa demokratik hakların korunması ve adaletin yeniden tesisi için elini taşın altına koymasıysa, halkın gönlüne girmek için dini siyasete alet etmemesiyse, belki oy devşiririm diye sabah söylediğini akşam değiştirmeyerek yalan söylememesiyse haksız kampanya.
  • bir chp li olarak artik sonuna kadar destekledigim eylemdir. cok kibar cok duzgun bir insan ancak mevcut durumda biraz agresif, cirkef olmak gerekiyor. bunca olaya ragmen eline onca firsat gecmesine ragmen yeterince muhalefet yapamiyor yeterince saldirgan olamiyor. chp nin mevcut durumunda kendisinin payi buyuktur. parti icinde cok daha iyi muhaliflik yapacak insanlar var (bkz: aykut erdogdu) gibi, kendisi artik koltugu birakmalidir.
  • deniz baykal sen misin?
  • bazen rte ile danışıklı dövüş yaptıklarını, perde arkasında birbirlerinin omzundan tutarak "kıh kıh" güldüklerini düşünüyorum. eğer öyle değilse türkiye siyaset tarihinin en çapsız insanı olarak tarih sayfalarında kara leke olarak yer alacak. ülkesine, halkına zerre saygısı sevgisi varsa istifa etmelidir.
  • sonuna kadar destek verdigim kampanyadir. nereye varsa bile, sonucu ne olursa olsun destek vericem. ayrica kemal diktatorunu destekleyen acik ve net ak partilidir. hemde cok net.
    kilicdaroglunu destekleyen kim var ise onun ben aklini ve beynini sikeyim gercekten icten soyluyorum. siktir git bu partiden sayin kilicdaroglu, git varsa torunlarinla vakit gecir. anasini siktiniz partinin. hayatiniz rant. elestirdiginiz iktidarin daniskasi sizde var.
    gercekten lider, adam gibi biri lazim partiye ki mesela muharrem ince.
    veya partiye kusturdugunuz emine ulker tarhan (bu arada kadin olmasina ragmen kemal kilicdaroglundan daha erkektir kendisi).
    ulan git artik git yenilere birak partiyi siktir git lan!
  • eksi sozlugun ilgi gostermedigi basliktir.
    cunku eksi sozlugun neye hizmet ettigi belli degildir.
    galiba senden artik soguyorum sozluk
  • aktrollerin başlattığı kampanyadır. elitist dinozorlar da onlara destek vermektedir.

siz çatlasanız da patlasanız da sayın kılıçdaroğlu görevinin başındadır ve öyle kalmaya da devam edecektir.

genel başkanımızı size yedirmeyiz.
  • etsin