şükela:  tümü | bugün
  • derhal başlaması ve bu gece sonuca ulaşması gereken kampanya
  • istifa etmesine gerekçe eğer "karşı taraf için bile" olsa demokratik hakların korunması ve adaletin yeniden tesisi için elini taşın altına koymasıysa, halkın gönlüne girmek için dini siyasete alet etmemesiyse, belki oy devşiririm diye sabah söylediğini akşam değiştirmeyerek yalan söylememesiyse haksız kampanya.
  • bir chp li olarak artik sonuna kadar destekledigim eylemdir. cok kibar cok duzgun bir insan ancak mevcut durumda biraz agresif, cirkef olmak gerekiyor. bunca olaya ragmen eline onca firsat gecmesine ragmen yeterince muhalefet yapamiyor yeterince saldirgan olamiyor. chp nin mevcut durumunda kendisinin payi buyuktur. parti icinde cok daha iyi muhaliflik yapacak insanlar var (bkz: aykut erdogdu) gibi, kendisi artik koltugu birakmalidir.
  • bazen rte ile danışıklı dövüş yaptıklarını, perde arkasında birbirlerinin omzundan tutarak "kıh kıh" güldüklerini düşünüyorum. eğer öyle değilse türkiye siyaset tarihinin en çapsız insanı olarak tarih sayfalarında kara leke olarak yer alacak. ülkesine, halkına zerre saygısı sevgisi varsa istifa etmelidir.
  • sonuna kadar destek verdigim kampanyadir. nereye varsa bile, sonucu ne olursa olsun destek vericem. ayrica kemal diktatorunu destekleyen acik ve net ak partilidir. hemde cok net.
    kilicdaroglunu destekleyen kim var ise onun ben aklini ve beynini sikeyim gercekten icten soyluyorum. siktir git bu partiden sayin kilicdaroglu, git varsa torunlarinla vakit gecir. anasini siktiniz partinin. hayatiniz rant. elestirdiginiz iktidarin daniskasi sizde var.
    gercekten lider, adam gibi biri lazim partiye ki mesela muharrem ince.
    veya partiye kusturdugunuz emine ulker tarhan (bu arada kadin olmasina ragmen kemal kilicdaroglundan daha erkektir kendisi).
    ulan git artik git yenilere birak partiyi siktir git lan!
  • eksi sozlugun ilgi gostermedigi basliktir.
    cunku eksi sozlugun neye hizmet ettigi belli degildir.
    galiba senden artik soguyorum sozluk
  • aktrollerin başlattığı kampanyadır. elitist dinozorlar da onlara destek vermektedir.

siz çatlasanız da patlasanız da sayın kılıçdaroğlu görevinin başındadır ve öyle kalmaya da devam edecektir.

genel başkanımızı size yedirmeyiz.
  • türk siyasetinde yapılabilecek en milli ve en demokratik kampanyadır.
  • atatürk'ün partisini pkk'nın fetö'nün partisi yaptın, ne kadar atatürk düşmanı,cumhuriyet düşmanı varsa parti meclisine doldurdun. yetmezmiş gibi birde üstüne vekil yaptın!!! 2010 senesinden beri chp genel başkanısın ilk genel başkanlığa aday olduğunda beri ne demiştin? ''ben chp'yi iktidara taşıyacağım eğer başaralı olmazsam istifa ederim'' demiştin

2010 seçiminden buyana 1 referandum, 2 genel seçim, 1 yerel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçiminde varlık gösteremedin oy oranın bırak yüzde 25 üzerine çıkarmayı yüzde birlik artışı bile başarı olarak bize yutturmaya çalıştın!

cumhurbaşkanlığı seçimi oldu adını sanını duyulmamış, senelerce yurt dışında yaşamış dedesi cumhuriyete düşman,silik,bitmiş dinci moruğu bize cumhurbaşkanı adayı diye yutturmaya çalıştın sonra ne oldu cumhurbaşkanlığını malum kişiye altın tepside verdin...

7 haziranda cumhuriyetçi atatürkçü adayların yerini cihangir solcularına milli görüşçü çomarları, pkk sempatizanlarını, fetöcü ibneleri partiden milletvekili ya da belediye başkanı yaptın!!! bu seçimlerden sonra ne oldu nedenini bulmak yerine perti binasında ortalığın yatışmasını bekledin...

her seçimden sonra neden bu ülkede bir şeyler değişmiyor diye düşündüm hep halka suç bulduk halk suçsuz suçlu derdini anlatamayan parti yöneticilerinde parti genel başkanlarında çünkü halka derdinizi anlatamıyorsunuz. sakin güç diye diye ağzımıza sıçtın... sağlı solu geçirirken sen salı günleri cevap verme gereği duydun...

şu gerçek ki adana mitinginden sonra senin içimizde ki amerikan ajanı olduğun kesinleşti... çünkü ergenekon balyoz, kumpaslarını kuran yöneten hazırlayan bunları televizyonlara çıkıp her gün kara propanganda yapan

(bkz: nazlı ılıcak), (bkz: ahmet altan) gibileri meydanlardan alkışlatıyor ve bunu marifetmiş gibi savunuyor, chp ne zamandan beri cumhuriyet düşmanı atatürk düşmanı amerikacı ajanları savunmuştur ki sen savunuyorsun be adam!!!!

onun için şu seçim döneminde kaybetmekten usanmadın mı git emekli ol torunlarınla oyna tatil yap ama chp'den elini çek! düş artık yakamızdan
    istemiyoruz arkadaşım seni olmuyor zorlama güzellikle bırak şu koltuğu

istiifa et!!!!