• olmamış şey için olmuş gibi başlık açmaktır. sidik zoruyla 100 bin imzayı toplayanın oyları böleceğini ummak da çaresizliğin en doğrudan ifadesidir. hadi şimdi masaya çıkıp aktroll dediler diye tepinin.
  • seçim kaybedilirse kemal kılıçdaroğlu tek sebep değil fakat ana sebep olacaktır. ülkede kılıçdaroğlu haterı milyonlar varken kendi adaylığını dayatıp seçimleri riske atması, başkasının değil bizzat kendisinin sorumluluğundadır. kaybederse sorumlu olduğu sürecin ağırlığı altında ezilip siyasi kariyerini bitirmek zorunda kalacaktır. böyle berbat yönetilen bir ülkede seçim kazanamayan birini bir daha kimse ciddiye almaz.
  • sebebi kendinden menkuldür.

takipçilerinin bahanesi hazır bence; ince ve oğan aday olmasaydı diye başlayan siyasi analizler olacaktır. utanmasalar erdoğan adaylığı yasal değildi ama oldu o yüzden diyeceklerdir.

kılıçdaroğlu'nun karşısına iktidardan kim gelirse gelsin kılıçdaroğlu kaybeder. hiçbir zaman kendisi ilk seçenek olmadı.

(bkz: dayatma/@safagi sokmeyen cocuk)
  • siz açın böyle başlıklar.

seçim gecesi bu adam kazandığının ertesi günü bu sözlüğün gelmişini, geçmişini tarayacak o devlet mekanizması.

gecmisimde kilicdar ile ilgili yazdığım ne varsa aha orada duruyor. hiçbirini silmedim, kendisi en başa gelse bile silmem. gördüğüm yanlışı da gider kapısında bağıra çağıra küfür ederek söylerim hemde.

belki para, belki makam,belki de troll olma adına böyle burada başlık açıp ya da hortlatiyorsunuz ya düzen değiştiğinde bunları izah dahi edemeyeceksiniz..
  • köhne duvarları demirden dökseniz
    özgürlük ellerimizde engel çaresiz
    o duvar duvarınız
    o duvar duvarınız
    o duvar duvarınız vız gelir bize vız

ben kemal geliyorum
  • ince ye rağmen kazanacak siz rahat okun
  • erdoğan'ın can simidi sayesinde muhalefetin seçimi kaybetmesi durumu. şimdiden bunun paralı trolleri "seçim ince yüzünden kaybedilecek" diye algı çalışmalarına başlamış durumda.
  • seçimi kaybetmek için saçmalamaya başladı.

(bkz: kılıçdaroğlu'nun seccadeye ayakkabıyla basması)

sorun şu: kemal kılıçdaroğlu, kendi seçmeninde her şekilde oy alır. önemli olan karşı taraftan * oy alabilmek. daha önce akp'ye oy vermiş ama ülkenin durumundan memnun olmayan kararsız seçmenin oyunu kazanabilmek.

seçime kadar bu saçmalıklara devam ederek, ilk turda rte'yi yine seçtirecek gibi görünüyor...
  • sayın diyorum çünkü sadece yaşça büyük bir insansın. oy kullanabildiğim o yaştan beri muhalefet koltuğunda oturan tek isim sensin sayın kemal kılıçdaroğlu. hiçbir seçimde seve seve elimdeki mühürü size basmadım, başka çare yok diyerek gitti elim o kağıda, o mühüre. her zarfı atışımda inşallah dedim. dedim ama aklımdaki sorular hiç bitmedi. mayısa yaklaşırken seçim şarkınız dilimizde, yüreğimizde biraz ümitle geçiyordu günler, acaba diyorduk bu sene için... acaba... listeler açıklandı ve tüm ümidim, tüm hayallerim bir gecede, daha seçim sonuçlanmadan bitti. aldın benden ümitlerimi sayın kemal kılıçdaroğlu.

(bkz: ali tatar), (bkz: kaşif kozinoğlu), (bkz: türkan saylan), (bkz: ilhan selçuk), (bkz: enver arpalı), (bkz: kuddusi okkır) ve daha nicesinin hayatını kaybettiği balyoz ve ergenekon kumpasında adalet bakanlığı yapan sadullah ergin'i chp ankara 1. bölge 4. sıradan milletvekili adayı yaptın!

çok zor değil, arama motoruna adını yazıp twitter paylaşımlarını gördüğümüz okan konuralp'i chp ankara 1. bölge 3. sıradan milletvekili adayı yaptın!

başlığa geliyorum şimdi ve soruyorum, neden sayın kemal kılıçdaroğlu, neden?
    sana söz baharlar gelecek diyordun, yazımı kışa çevirdin!
hesabın var mı? giriş yap