şükela:  tümü | bugün soru sor
 • chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu; siyasete yakışmıyorsunuz. lütfen elinize aldığınız mikrofonu yavaşça yerine bırakın ve mitinglerde ince'nin daha fazla konuşmasının onünü açın. sizinle olmadı, olmayacak bunu anlayın hatta kulağınıza küpe yapın. koltuk sevdalısı tavrınız chp'ye oy kaybettiriyor.

  azminiz varmış gibi parti liderliği yapıyorsunuz ama azminiz yok çabanız yok yaptığınız yersiz açıklamalarla, yersiz çıkışlarla iktidar partisinin ekmeğine yağ sürüyorsunuz. eğer bu ülkenin geleceğini düşünüyorsanız onurlu bir birey gibi istifanızı verin.

  sizin yıllardır yapamadığınızı -yapmaya çalıştığınızı da düşünmüyorum gerçi- muharrem ince yapıyor şuanda. eminim ki siz daha önceden yer vermiş olsaydınız, bıraksaydınız siyaseti chp yüzdesel olarak saha iyi olacaktı.. neyse zararın neresinden dönerseniz kardır.

  hayatım boyunca ilk defa chp'ye oy vereceğim. ilk defa chp'den birisinin adam akıllı işler yapacağına ikna oldum. bu durumu kirletmeyin. hele hele ülkenin geleceğini düşünüp hesap kitap yapıp oy kullanan, parti değişiren insanları umutsuzluğa itmeyin.
 • ön edit: oy kaybetmediği apaçık görünmesine rağmen hâlâ kılıçdaroğlu istifa deniyor. kendi istedikleri olsun da kim zarar görürse görsün, adalet hak hukuk siktir et.
  " bir solcu ideolojileri var diye adalet anlayışına ihtiyaçları yok sanıyorlar!" şu entry muhaliflerin ruh halini çok iyi özetliyor. (bu entry'nin sahibine de sorsan; kendini çok avrupalı, modern, ileri görüşlü bir aydın diye tarif eder. ama buraya yazdıklarını abd'de avrupa'da bırak dile getirmeyi aklına bile getiremez)

  (bkz: (#72093227))

  (bkz: arkandayız)

  notebook: ak parti.

  şaka maka bir yana, arkadaş chp oy kaybetmedi ki barajı aşsın diye siz oylarınızı hdp'ye verdiniz. hdp'nin oyundan demirtaş'ın aldığı oyu çıkar. kalanı chp'ye ekle, al sana %25.

  muharrem ince'nin aldığı %30 da chp+ iyip'in bir kısmı+ yüzer gezer oylar. ne başarısı var ki?
 • bırak şu koltuğu, artık y e t e r. 9 seçim kaybettin, halen doymadın mı be adam?
 • parti içi demokrasi. adalet için yürüdün. illa ince de senin için mi yürüsün adalet diye.
 • iyi olmadı bu.
 • defol git başımızdan pis bunak!!
 • koltuk sevdalısı olanların bu partide işi yoktur diyorsunuz, bu sanırım artık istifanızı vereceğinize dair bir mesajdı değil mi?
 • basur ol da o koltuga oturama emi!