şükela:  tümü | bugün
1000 entry daha
  • kapasite olarak karşılaştırılacağın tek siyasetçi binali yıldırım. durumun bu kadar vahim. hatta onun bile bir tık gerisindesin.
  • kim sizi tehdit ediyor parti başkanlığını bırakmayın diye. söyleyin linç etsin size oy verenler. bırakın artık koltuğu. normale dönsün bu ülke
  • tamam, denedin olmadı, sağol.. defalarca denedin yok ama oldu dedin.. hırsız değilsin fakat beceriksizsin, bırak artık lütfen "tamam durum kötü de kime vereceğiz, buna mı" diyor insanlar, bu senin kulağına gelmiyor mu.. chp'den başka seçeneğimiz yok bırak da önü açılsın ülkenin.. senin inadın yüzünden umudumuz azalıyor..

sonra o baykal neye yarıyor partide, bekaroğlu'nun ne işi ver chp'de, tanrıkulu falan.. ya bir oyun varsa ben senin de bu oyunun içinde olduğunu düşünmeye başladım.. bahçeli mahçeli hepinizin tr'nin bu halde olması için bir görevi var sanki; işte sen de yaşlı solcuların gazını alıyorsun belki.. "kahvehanelerde yeni deste dağıtılsın" da neyin nesiydi..

emine ülker tarhan'ı falan hep harcadın.. bak hala lütfen git diyorken insanlar git sonra defol git diyecekler kalbin kırılacak.. yalvarırım bırak artık senden hiçbir beklentimiz yok..
  • biraz omurga lütfen. kaç yaşında adamsın, şu götüne yapışan koltuğu bırak artık.
  • bırakıyorum: 'bırak'
  • chp'li birisi olarak söylemek istiyorum. artık değişim zamanı geldi gibi. daha aktif ve saldırgan bir lider görmek istiyorum ben. dürüst bir insan olabilir. terbiyeli bir insan olabilir ama bu ülkede tayyip gibi saldırgan olursa daha çok sevilir. sonuçta biz bir avrupa ülkesi değiliz. ortadoğu ülkesiyiz.
  • chp nın başına gelen en büyük talihsizlik sensin, arkanda kimler var bilmiyorum ama toplumun büyük kısmı arkandan ana avrat sövecek ailenin şerefi namusu kalmayacak, umarım bu rezaletin karşılığında aldıkların çocuklarını torunlarını yurt dışında yaşamaya yetecek kadardır.
  • allah seni cehape'nin başından eksik etmesin, daha nice nice yıllara ...
    -recep tayyip erdoğan-
  • hacı ne gerek üç günlük dünya için bu kadar bozuyorsun kendini
  • saçma sapan sapalak konuşmalarınız ile ben ve ailemin oyunu kaybettiniz.

ayrıca oturduğum bölgede ki chp li başkan ;

şikayetimin sonucunda yasalarca ceza verilmesi, sorunun engellenmesi gerekir iken beni bizzat aradın , ( bak ilgileniyoruz hesabı) ve sorunu çözme imkanınız vardı ama oy kaybetme korkusu ile çözmedin.

tebrikler. o koltuktan inmediğiniz her her an malum şahsa ve malumlara hizmet ediyor olacaksınız.
411 entry daha