• sosyal medyayı kullanmayı bilen bir partinin gerçekleştirdiği etkinliktir. attığı tweet ve entry başına maaş alan ak troll'ler nedense bu işten rahatsız olmuş. "reis için karşılıklı follow'laşıyoruz!!!" diye tweet atmayı sosyal medyayı kullanmak sanan tiplerin bu tepkisine şaşırmamak gerek tabii ki.
  • fırsat bulabilirsem kendisine "partinizin entry numaralarını geri getirme yönünde bir çalışması var mı?" sorusunu yönelteceğim ziyaret...
  • (bkz: milletçe alkışlıyoruz)

rte'yi görünce sinirlerim bozuluyor,sizinde bozuluyor mu? bozulmuyor ise bir şey mi kullanıyorsunuz,eğer kullanıyorsanız aynından bende istiyorum.
  • sevindirici bir gelişme. alkışlıyoruz.
  • çok şık bir hareket oldu. hep televizyonda mitinglerde gördüğümüz bir lideri sözlük sayfalarında görmek çok güzel.

keşke diğer liderlerde yapsa, siyasi partilerde gençler için tek proje yok, umarım örnek olur.

başarılar güleryüzlü reis.
  • ne olursa olsun güzel bir harekettir. bütün soruları bu kadar kısa sürede cevaplayabileceğini düşünmüyordum zaten ama gençleri muhatap alıp kulak vermesi ve niyetini göstermesi bile şu ülkede görüp görebileceğimiz en demokratik hareketlerden biri bence.

keşke tüm siyasiler gelse diyorum ama sonra bir gülme geliyor vazgeçiyorum.
  • bir onceki kilicdaroglu ziyaretine neden sadece birkac secilmis, icerden tanidik vs yazar katilip, eksi sozluk'u temsil ediyor diye bikbiklenirken, simdi bu gelisme cok sevindirici olmus. alkislar :)
  • isminde meymenet olmayan yalakaları tedirgin eden gelişmedir.kendileri, milletin oyu ile seçilen cumhurun sözde başkanına 5 metre bile yaklaşamazken bu tür ziyaretler onları havlatır.ben cumhurbaşkanına bir şey soracağım diye git bakayım ak-saraya bir tarafına jop monte edilmiş şekilde geri dönersin.

edit:imkan bulan suriyeli mültecilerin durumunu sorsun ne olacakmış onlara elbet bir planları vardır.
hesabın var mı? giriş yap