şükela:  tümü | bugün
  • yandaş medyanın erdoğan’ı aklamak için göstermiş olduğu jet açıklamalardır

konuyla ilgili açıklama yapan ak parti grup başkanvekili bülent turan, belgelerin sahte olduğunu söylemiş. şaşırdık mı elbette ki hayır.

akşam da erdoğan’ı aklama rolünü sevgili ahmet hakan’ın devam ettirmesini bekliyorum.

hadi bakalım havuz medyası iş başına.

edit: imla
  • yani mealen diyorlar ki adam haklı beyler dağılın.
  • (bkz: tamam)
  • sahte dedi ve bitti. milyonların gönlü rahat ve eminler. tv programlarına geri dönebilirler.
  • "havuz medyası boğulsa da kurtulsak." dedirtmiştir.
  • ya icim icimi yiyor. bu kadar onemli belgeler bu kadar kolay mi aciklanir ya. ayrica bahceliye neden baski yapmadin ? onu aciklama yapmaya neden zorlamadin be kk ?
  • ak parti grup başkanvekili bülent turan nasıl bu kadar emin olabiliyor yalan olduğundan? bu tartışmada kendisi 3 kişi konumunda bile değilken ortaya fırlayıp belgeler sahte demek belgelerin doğruluğunu ispatlamaz mı?
  • işte şimdi kılıçdarın çıkarıp masaya vurması gereken zaman, ama bizimkinin pili genelde bu noktada bitiyor. normalde kılıçdarın twitterdan şu açıklamayı yapması lazım:

"ak partililer hiç belgeler sahte diye ağlamasınlar, şimdi de ben hodri meydan diyorum, bu belgelerin sahte olduğunu ispat edin, canlı yayında karşıma çıkın! eğer ispat ederseniz ben istifa edeceğim! tayyip erdoğan 1 kuruşum olduğunu kanıtlanırsa istifa ederim dedi, çıktım bir bir açıkladım. sıra sizde buyrun er meydanına. "

buyur kılıçdar senin için yazdım, modifiye et kullan. benzerini yaz önemli değil. yeterki biraz kafanızı ses getiricek şeyler yapmak için de çalıştırın.
  • ne zaman böyle yolsuzluk haberleri görsem boğazıma yumru oturuyor, için acıyor, çöküyorum

neden mi?

çünkü bu millet öylesine kör öylesine dogma öylesine güce tapmış ki, cehalete öylesine prim vermiş ki,
    ayağa kalkmak bir yana, bu yolsuzluğu, cebinden çalınanları, yaşadığı bu fakirliği içselleştirmiş, hatta yetmemiş bunu savunur hale gelmiş.

ne biçim bi halk olmuş.
    bi bakıyorum geriye doğru, sadece 20 yıl öncesine...
    halkta protestolar, hak aramalar, medyada en azında dürüst habercilik yapma telaşı...

hukuk vardı lan bu ülkede

hukuk

şimdi milyonları gözümüze soka soka götürüyorlar
    ama bazı o.. çocukları bu yolsuzlukları yapanı savunuyor
    bazı omurgasız haysiyetsizler, yetimin öksüzün, bu ülkede vergi veren her vatandaşın hakkını yalanlarla dolanla çalanı, yarın yokmuşçasına yalıyor.
    yalanlar üreterek yalıyor

çalıp çırpmayı, yolsuzluğu, hukuksuzluğu savunuyor, gözlerime kulaklarıma inanamıyorum.

içim acıyor

bi atatürk'e bakıyorum,
    bırakmaya çalıştığı ülkeye

bi de kafamı kaldırıp halka..
    canım yanıyor
    canım.

güzel ülkemin hırsız, cahil yobazlarla doldurulmasına...