şükela:  tümü | bugün
 • yok, türk devleti ve partisinin kurucusuna ulusal medyadan olmadık hakaretler yağdıran iftiracı vatan haini hakkında bir yorumu bulunmuyor chp'nin başındaki ismin. geçtiğimiz hafta hükümet medyasının kararı hakimden evvel açıklaması gibi sessiz. konuyu adalete havale etmiş olamaz. hay ben senin gibi ana muhalefetin.

  (bkz: kemal kılıçdaroğlu'nun star gazetesi yorumu)
 • adı geçen şahsın söylediklerini ciddiye alan var mı ki kılıçdaroğlu ciddiye alsın da yorum yapsın ?
  bu kadir denen herifle ilgili bütün ülkenin ortak kanaati var zaten. bu herif paralı ak köpek. bunu ciddiye alanın ya aklı yoktur, yada cahilin önde gidenidir.
 • olmalıdır, akp genel başkanı ve cumhurbaşkanının akıl hocam dediği şahıs ciddiye alınmalıdır. internetteki videolarının silinememesi, yargı dokunulmazlığı ciddiye alınmalıdır. ciddiye alınmayan bir diğer lağım çukuru örneğin a- haber'in kamu kurumlarında, hastanelerde, camilerde, okullarda yayın yapan tek televizyon olduğu hatırlanmalıdır. normal bir insanın beş dakika dayanamayacağı iftira dolu propaganda yıllardır vatandaşın vergileriyle yapılmaktadır.
 • bu adama yapacağı her hangi bir yorum. adamı daha da gündeme taşıyıp, kılışdar nefretiyle yanıp tutuşan kalabalığa yeni bir dost ittifak kazandıracaktır.

  maks. muhalefetten bir millet vekili yorum yapmalıdır. parti sözcüsü bile fazla...
 • mtv hakkında henüz sağlam bir yorum ve eleştirisi bulunmuyorken mısır hakkında yorum beklemek zordur.
 • bokuma, neden kokuyorsun? diye sormam gibi bir diyalog olacağı için gerek duymamıştır.
 • böyle adamları kaale almak gereksiz. tarihçi değil. deli raporu var. kaale alsan kitlesini arttırırsın. özellikle kılıçdaroğlu laf etse kitlesi çok artar. yorumu bulunmaması daha iyi olur.
 • ''böyle adamları ciddiye almak yersiz'' diyen insanlar büyük bir yanılgı içindedir.
  zira bu tımarhanelik herif akp genel başkanı tarafından defalarca sarayda ağırlanmış, özel yemeklere davet edilmiştir.

  hükümet mısıroğlu gibi şarlatanlar üzerinden alternatif/derin tarih yaratmıştır ve senelerdir başta atatürk olmak üzere cumhuriyet değerlerimiz hiçe sayılmaktadır.

  deli kadir'in söylemlerine inanan %50'lik kesim var bu ülkede ve dolayısıyla kılıçdaroğlu ana muhalefet partisi lideri olarak ya bu gibi soytarıların karşısına çıkabilecek, ses getirebilecek önemli tarihçileri destekler, ya da bizzat kendisi işe atılıp bazı şeylere artık 'dur' der.

  kılıçdaroğlu bunların hiçbirisini yapmıyor. siz ciddiye almamaya devam edin, adamlar da istediği gibi at koştursun, kafasına göre tarih uydursun.

  ciddiye almaya almaya, biz ciddiye alınmayacak kesim olduk bilmem farkında mısınız?
 • kılıçdaroğlu ne yapacak?

  kılıçdaroğlu, polis mi? türk tarih kurumu başkanı mı? savcı mı? bakan mı? başbakan mı? yoksa cumhurbaşkanı mı?

  müptezelin anlattığı şeylerin tarihle falan alakası yok ki, kalkıp tarih tartışmasına girecek, had bildirmeye çalışacak.

  müptezelin anlattıklarına inanan %50 kısmın, kılıçdaroğlu haddini bildirince "heaa tamam o zaman" mı diyeceğini sanıyorsunuz hakikaten??

  sen git önce memleketi yönetenlere, devletin hukuk adamlarına, kabinesine çemkir..

  sen ne bok yiyorsun? ekşisözlükte, twitter'da goygoy yapıp, 5 yılda bir oy atmakla olmuyor o çemkirme, onu da söyleyim.
 • vallahi bu bkz'ı ne pahasına olursa olsun vereceğim.
  (bkz: kadir mısıroğlu kim amk)