şükela:  tümü | bugün
  • gelmissin 70 yasina hala koltugu birakmamak icin caba sergiliyorsun. geldigin gunden beri chp'nin icine sictin. sayende anadolu, marmara, kiyi ege koylerinde chp demek pkk demek oldu.

ama o yagli koltugu tabii ki birakmazsin. cunku sen o zamanki adiyla "okyanus otesi"nden duzenlenen kaset operasyonu sonucunda bu partinin basina gectin. sen piyonsun, sen kuklasin. senin o koltuga oturmani saglayanlar seni chp'yi donusturmen icin secti.

chp'nin basinda 3 genel secim, 2 referandum, 1 cumhurbaskanligi, 1 yerel secim kaybettin ve hala yuzsuzce o koltuga oturabiliyorsun.

cunku sen kuklasin, sen piyonsun kilicdaroglu.
  • süreklilik istikrar getirir. istikrar işleri hızlandırır. sonucunda başarı gelir. sürekli bir şeyleri değiştirip yerine yenisini getirmek hep tekrar tekrar geriye götürmek demektir benim için. ivme kazanmak,stabil çalışma temposuna ulaşmak az zaman alan şeyler değil.bu chp genel başkanlığı için de geçerli. chp seçmeni değilim ama koltuk sevdalısı demek doğru değil.
  • asla devlet bahçeliden daha fazla koltuk sevdalısı olamayacaktır.
  • rte'ye diktator diyen kilicdaroglu 10 secim kaybetmesine ragmen koltuga yapismistir. ulan rte'ye diktator diyorsun once don bir kendine bak. partide sana karsi aday olacaklarin onunu kesiyorsun. niye ? koltuk tatli cunku butun vasifsizligina karsin piskince orada oturuyorsun ve sana verilen gorevleri yerine getirmeye calisiyorsun.

er gec defolup gideceksin kilicdaroglu cunku sen bir kuklasin, sen piyonsun.
  • kullanım süresi bitmemiştir. 2019 da gider artık işini bitirince.
  • rte'ye diktatör diyen kılıçdaroğlu da diktatör zaten.

gerizekalısınız yemin ediyorum. kendi kendilerine reislerini diktatör çıkartıyorlar.

bunlardaki beyni kuşa taksan tersine uçar.
  • ne kadar trollük için yazılmış olsa da haklı gerçek. hiçbir başarısı olmayan bir adam oldu çıktı, chp'nin diktatörüdür.
  • karsit fikir duyunca aktroll demekten baska bir sey yapamayan davar y-chp'li damlamis hemen.

aferin boyle devam et kilicdar cok basarili, cok durust ve namuslu.

hadi bakayim 2019 secimlerinde gandi kemal baskanininiz aday yapacagi teroristlere oy verin.