şükela:  tümü | bugün
 • okuduğum okul olan maltepe üniversitesinin rektörü olan çok iyi bir görev adamı.

  http://www.risalehaber.com/…-sorusturma-167232h.htm

  hangi görev olduğunu okuyan anlar zaten.

  şu an mezun olmuş olan arkadaşlar 2 sene önce teknik ekipman yetersizliği için yüzlerce dilekçe verdiğinde her hangi bir sonuç alamamışlardı.
  mallık onlarda. başlarını örtüp gitselermiş aq.
 • maltepe üniversitesi rektörü. dün törende ilk kez gördüm. 2012-2013 mezuniyet töreninde mezun olan öğrenciler, sunucu tarafından bildirilen recep tayyip erdoğan'ın törene davet edildiği ancak kabul etmediği, bilgisine slogan attılar. pankart açıp protesto ettiler. öğrenci velileri de protestoya katıldı. ancak rektör mikrofonu eline alıp protestoya sert çıktı, sinirlendi, çocukları azarladı. anladığım kadarıyla atatürkçü gençlerin bulunduğu !! üniversitede rektörlük yapıyor gibi görünüyor.
 • maltepe üniversitesi eski rektörü. profesörlük alanı bilgisayar bilimleridir ayrıca.
 • maltepe üniversitesinde uzun süre rektörlük yapmıştır. şimdi de rize'de chp'den aday olmuş, rize gibi bir bölgeden kemal hoca gibi bir aday kolay kolay çıkmaz. umarım seçilir ve başarılı olur.
 • 1946 rize doğumlu olan prof.dr. kemal köymen, cumhuriyet ilkokulunu bitirdikten sonra orta ve liseyi de rize’de okudu. lise son sınıfta izmir’e giden köymen, lise eğitimini izmir atatürk lisesinde tamamladı. istanbul üniversitesinde lisans eğitimini tamamlayan kemal köymen, yüksek lisansını ingiltere’de yaptıktan sonra abd’de doktora yaptı. 2005 yılına kadar abd’de öğretim üyesi olarak görev yapan köymen, 2005 yılında emekli olarak türkiye’ye döndü. aynı yıl maltepe üniversitesinde dekan olan prof. köymen, 2 yıl dekanlık yaptıktan sonra 2014 yılına kadar bu üniversitenin rektörlüğünü yaptı.