şükela:  tümü | bugün
  • sunnetci sifatindaki birisinin gelebilecegi son nokta.
  • hayatta olup kendi heykelini diktiren belki dünyada tek insan. yani naptın dünyayı mı kurtardın? onun dışında bir de şahane bir uygulaması vardı. her sünnet olan çocuğa bir kart veriyor. bu kartta bir numara var ve sünnet ettiği insan sayısı belli bir rakama ulaştığında çekiliş yapılıyor. çekilişi kazanan çocuğun sürprizi: kemal özkanla akşam yemeği... bu kadar megaloman olunabilir mi acaba? ayrıca yıllar evvel afedersin pipinden parça koparan adamı gördüğünde için çekilmez mi? iştahın kaçmaz mı? herhalde o şekilde de yemek parasından da yırtmış olurdu... kuzenime verdi o karttan ben de dedim ki beni de siz sünnet etmiştiniz, hemen çıkarıp bana da bir kart verdi. madalyonu öpülesi adam...
  • tahminime göre türkiye'nin en çok eline verilen insan...
  • allah rahmet eylesin. cenazesinde 30-40 yaş civarı tüm erkek ünlüleri görebileceğimiz kişi sanırım.
  • ölürken gözlerinin önünden nasıl bir film şeridinin geçeceği merak edilen sünnetçi.

- hastayı kaybediyoruz hemşire hanım derhal elektro şok cihazını hazırlayın!
    - pipiiiii .. pipiler bisürü.. çükler..
    - ne ..?
    - çükler.. pi..piğğ.. hık!
  • 1983'te bendeki beni benden alan kişiydi.

şimdi aynı mekanın yanındaki yine malsahibi olduğu tahtasaray isimli restaurant'ta gündüzleri oturuyor. pek yürüyemiyor. zenci gibi altın altın zincirler saatler sarkıyor her yerinden. arada sırada masanın yanından geçerken "merhaba" diyorum, "siz beni hatırlamazsınız ama ben sizi pek unutamadım 20 küsur yıldır" diyorum. hiç duraklamadan "aç da o zaman bakayım" deyip devam ediyor yanımdaki kız arkadaşıma bakarak, "hala kestiğim gibi mi"...
  • çok çılgın bir sünnet koltuğuna da sahiptir kendisi. bu koltuk sarı-lacivert, sarı-kırmızı, siyah-beyaz, bordo-mavi, kırmızı-beyaz şeklinde renklerle döşenmiş bir koltuktur. sünnet olmadan önce hangi takımlıysanız koltuğu ona göre çevirip oturursunuz. kendisinde türkiye'de en fazla taraftar hangi takımda sorusuna cevap verebilecek kadar örneklem mevcuttur.
  • bendeniz acizane kardeşinizi de hacamat... pardon sünnet etmiş amcadır kendisi. pek de babacandır.

hiç unutmam, oturdum koltuğa. sonra kemal abi geldi, "hoş geldiniz, nasıl olsun?" dedi. "biraz kısalsın dedim". "hay hay" dedi. "yalnız sadece uçlardan" dedim, "uzatıyorum da".

o gün bu gündür kullanıyorum, hekim olmasa da başarılı bir abimizdir, selam ederim.
  • kendisi beni de sunnet etmisti allah rahmet eylesin. sunnet ettigi cocuklara ehliyet gibi bi kart verirdi. lazerle sunnet olayini ilk baslatan adam olarak bende biraktigi asiri lazer sonucu olusan pipi gamzesiyle hatirliycam kendisini.
  • yüzbinlerce peniste emeği olan efsanevi sünnetçi. mekanın cennet olsun son pipi bükücü!