şükela:  tümü | bugün
 • inönü ünversitesi hukuk fakültesi'nin çiçeği burnunda dekanı ticaret hukukçusu genç profesör. aynı zamanda bilkent ve ankara üniversitelerinde ticaret hukuku, sigorta, kıymetli evrak dersleri vermektedir.
 • ankara hukukun en sert simasıdır.

  derse girer, günaydın demeden derse başlar. sert ses tonu ve hitabetiyle blok ders yapar ve hiç bişi demeden gider. ilk dinledigimde imam hatip mezunu mu bu adam diye düşündüydüm gerçekten öyleymiş. milli güvenlik dersine giren albay gibi.
 • ticaret ve sigorta hukukunda işinin ehlidir, tabiri caizse çatır çatır ders anlatır. derste konuşmaz, sizi hiç takmaz, burnu havalarda görünür ama yolda selam verdiğinizde bambaşka bir kemal hoca'ya dönüşerek tüm içtenliğiyle sizinle muhabbet eder.

  keşke anlattığı, anayasa veya idare hukuku olsaydı diye düşüncelere daldırır.
 • dersini dinleyenlerin kendilerini böcek gibi hissetmesine sebep olan şahıs.
  hiç ummadığın anda ''sen'' diye işaret eder ve soru sorar, bilemeyince ezer hiç eder aşağılar bir kenara koyar. diğer yandan yeni açılan bir fakülte olmasına rağmen inönü üniversitesi hukuk fakültesi ni kısa sürede olabildiğince ileri taşımıştır. girdiği derslerden aldığı parayı direkt fakülte kütüphanesi için bağışlamıştır. hatta malatya belediyesi ve almanya' da bir kuruluş için verdiği hukuki mütalaalar için aldığı önemli sayılabilecek paraları yine fakülteye bağışlamıştır. rektör cemil çelik hoca gitmesin diye en son hocanın eşini ikna etmeye çalışıyordu.
 • 12 nisan 2018 tarihinde yök tarafından eskişehir osmangazi üniversitesi rektörlüğüne vekaleten atanmıştır.

  http://www.trthaber.com/…rektor-atamasi-360211.html
 • 12 nisan 2018 tarihinden beri eskişehir osmangazi üniversitesi'nin rektör vekili iken, bugün itibariyle erdoğan tarafından asaleten atanarak aynı üniversitenin yeni rektörü olmuştur.

  https://www.ntv.com.tr/…masi,mve2f0kxjk6xrw24hbxorq