şükela:  tümü | bugün
  • ne sanatsal yoğunluk var ne görsel açıdan estetik içeriyor. hikayesi leş. karakterler olabildiğince amatör. ya hakkaten bu filmler mi türk sinemasının komedi türü lokomotifi? film bağımlısı bir adam olarak pek çok ülkenin sinemasına göz atmışımdır. size yemin ederim bizdeki kalitesizlik hiçbir memlekette yok. tamam kemal sunal filmlerini komedi türünde ele alıp öyle değerlendirelim ama farketmiyor ki kalitesizlik her türlü kalitesizliktir zaten. borcunu ödeyemeyen kadının bakkala götünü elletmesi sapkın imamın kolpalıkları türlü türlü aptallıklar. bunlar mı komik şimdi? yani kalkıp bu aşağılamalara mı gülelim? yok abi. ‘ulan güdük senin ananı’ repliğine gülemiyorum ben. yanımda kahkahalar patlıyor bende tık yok. yani espride zeka arayışı mı itiyor beni bu sessizliğe ve anlamsızlığa bilemiyorum. belki öyle. kemal sunal oyunculuk anlamında çok kötü değil. kullandığı mimikler vücut dili falan bir şekilde idare ediyor ama rol aldığı filmler gerçekten berbat. leş.
  • (bkz: otomatik linç birazdan devreye girecek)
    ama önce bir okuyun.
    kemal sunal filmleri kutsal degil.
    eleştirilebilir.
    hemen pata kute girişmeyin.
    nete kute giriseceginizi siz bilirsiniz
  • kiz ihl onunde bekleyen cocukdan da başka görüş beklenemezdi.
  • filmlerde hayatın anlamını mı arıyorsunuz ki, gülün geçin.

aynı zamanda rahmetlinin güldürme konusunda da gayet iyi iş çıkardığını düşünüyorum.
  • ihl önünde beklemekten beyni yanmış bir adet çomar tespiti.
  • survivor izleyip bir de yığınla entry giren tipin sıçmığı.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • kardeşim , enteresan insanlarsınız lan . insan sizin beğendiğiniz birşeyi mutlaka beğenmek zorunda mı lan? ne kült yaptınız lan adamı
  • tanım: aşırıya kaçmış bir eleştiri