şükela:  tümü | bugün
  • bir takım soytarıların halkımıza "sanatçı" diye yutturulmaya çalışıldığını ülkeden bin kat daha evladır.
    (bkz: herkes kim olduklarını biliyor)
  • boş yapma amkçğ.
  • tek hücrelilerin okuma yazma öğrenip fikir beyan edebildikleri ülkedir.
  • türkiye cumhuriyetidir.

ayrıca (bkz: attention whore)
  • fatih tezcan sen misin?
  • başlığı açan yazar arkadaş geçenlerde (bkz: ekşi sözlük'te entelektüel yazar kalmaması) başlığı altına "sözlüğün en büyük problemidir. okumak için değil kısa kısa yazıp beğeni toplamak için yazıyor insanlar." şeklinde başlayan bir entry girmiş. bu arkadaşın sağlıksız olduğunu bu başlık ve entryde anlıyoruz. başlığa bak. kemal sunal'ın sanatçı sayıldığı ülke. ee? hani senin fikrin beyinsiz? sen de eleştirdiğin kullanıcılar gibi kısa kısa yazmışsın işte. kemal sunal hakkında dile getirebileceğin düşüncelerin varsa siktir git (bkz: kemal sunal) başlığı altına yaz. gerçi oraya yazacağın şey de "kemal sunalin sanatci sayildigi ulke" şeklinde bi entry olur. biz sormayalım sana sen kendine sor. neden böyle düşünüyorum? kemal sunal sence sanatçı edasıyla mı yapıyordu bu işi? muhtemelen öyle düşünüyorsundur. fakat biraz oturup bakarsan o dönemin piyasasına, kemal sunal'ın sanatçı olmakla beraber emekçi olduğunu da görebilirsin. bir çok sanat alanında böyledir. çoğu sanat dalında insanlar hayatlarını idame ettirmek için bant işçisi gibi çalışır. senin gibi boklar da iki film izleyip "kemal sunal'da sanatçı mı yea" der. sen filmleri başrol oyuncularının yazıp yönettiğini falan da düşünüyosundur kesin.
  • en büyük lideri: recep tayyip, ozanı: mustafa ceceli, dizisi: diriliş ertuğrul olan dallama beyanı. bu dallamanın en sevdiği komedyen sinema sanatçısı da cennet mahallesi'ndeki ferhat rolüyle alişan'dır kesin.
    la bu atatürk köle olmamanız, düzgün, modern, eşit bir insan olmanız için çabalamaktan başka ne etti size ki yüz yıldır yürüp duruyorsunuz.
  • neşet demiş bir hayvan. “ozan sayıldığı ülke” demiş.

ben sana ne desem bilemedim cahil bok.

cahil bok beyanatı.