şükela:  tümü | bugün
  • seni yazar yapma gafleti, garabeti, gafilliği, talihsizliği gösteren sözlüğün de içinde bulunduğu ülkedir.
  • maşallah troller tren olmuş bu gece. yalnız linç keyif vermiyor sanırım, yeni şeyler arıyorlar.
  • sanatın ne olduğunu bilen ülkedir. en azından 17 sene evvele kadar.

2 sene yazarlık kuyruğunda bekleyip hemen işe koyulan pelikan teröristi beyanıdır. tek dertleri bizleri buraya toplamak.

evet atatürk büyük bir lider, neşet ertaş da büyük bir halk ozanıdır.

diyelim ki değiller, bu yüzden mi tek derdiniz onlar olmak, onları geçmeye çalışmak? :)
  • beğenmiyorsan kapı orda.
    pardon hava alanı diyecektim.
  • sonra da ben neden linç edildim diyor bu yazar arkadaş. dikkat çekmek için açılan başlıklarda bugün.
  • (bkz: bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış)

hayır mal gibi 50 küsür kişi entry giriyor bu başlığa. başlığı açanı aptal kendinizi akıllı sanıyorsunuz da eleman sizi aptal yerine koyuyor. başlığı ve ilk entry'yi popüler yapıyorsunuz. her boku en iyi siz biliyorsunuz evet...

tanım: adı türkiye olan, kemal sunal ile gurur duyan ülke.
  • aktollerin alayı fetöcüdür ve bugün akp tarafından iatihdam edilemektedir! bu paradox gibi görünsede akp'nin inadı ve kendi şahsi çıkarlarını ülke çıkarlarının üzerinde tutma hatta kendi şahai çıkarlarından başka birşey düşünmeyerek kendi şahsi çıkarlarını koruma adına ülke çıkarlarını hiçe sayması nedeniyle fetöcüleri istihdam etmekte, vatansever insanların uyarılarını dinlemek yerine kibirleri nedeniyle kendi fikirlerini savunmazlarsa parasız pulsuz, işsiz bırakmaktadırla, kısaca insanları her istediğini yapabşlecekleri köleler gibi görmekte, yoksulluğa mahkum etmektedir.

(bkz: beled suresi)

beled suresi 5 - 16

5. insanoğlu, kendisine kimsenin güç yetiremeyeceğini mi sanıyor?

6. "yığınla mal harcadım" diyor.

7. kendisini kimsenin görmediğini mi sanıyor?

8,9,10. biz ona iki göz, bir dil, iki dudak vermedik mi; iki apaçık yolu (hayır ve şer yollarını) göstermedik mi?

11. fakat o, sarp yokuşa atılmadı.

12. sarp yokuşun ne olduğunu sen ne bileceksin?

13. o tutsak bir boynu çözmek (köle azat etmek)tir.

14,15,16. yahut şiddetli bir açlık gününde kendisiyle yakınlığı olan bir yetimi, yahut yerde sürünen bir yoksulu doyurmaktır.

(bkz: müddesir suresi)

müddesir 11 - 17

11 - tek olarak yarattığım o kimseyi bana bırak.

12 - hem ona bol servet verdim.

13 - hem göz önünde oğullar verdim.

14 - hem ona büyük imkânlar sağladım.

15 - sonra da şiddetle arzu eder ki daha da artırayım.

16 - hayır, çünkü o bizim âyetlerimize karşı bir inatçı kesildi.

17 - ben onu sarp bir yokuşa sardıracağım.

trollerin, fetönün liberallerin amacı toplumu germek, kutuplaştırarak birbirine düşman etmek, iç savaş çıkarmak ve toplumu diğer devletlerle savaşa sürükleyerek önce ülkemizi, sonra coğrafyayı yok etmektir

hemen hepsinin geçmişi fatih tezcan denen it gibidir, yani fetö çorbacısı, sümüklü mendil toplayıcısıdır, rasim ozan kütahyalı, nagehan alçı, ahmet altan ve sayısız liberal 40 yıl boyunca her allahın günü bu ülkenin temel değerlerine saldırmış, askeri yok etmeye and içmiştir. bugün ise hepsi akp'lidir, bu nedenle kimse onlara dokunmaz, tayyip gitsin fetö gelsin derdindeler ve tayyip gezi olaylarında yaptığı inadın benzerini vatanseverlere yaptığı için fetö ile mücadele ediliyoruz laf salatası arkasında fetö akp'nin bu inadı sayesinde her gün çok çok daha güçleniyor- bu inat her zaman yaptığı hatta allah ayetleriyle inatlaştığı gibi -

bugün ister üniversite ister kamu kuruluşu olsun devletin her kademesinde çalışan kişiler bilir ki eskinin en azılı fetöcüleri, toplantılara katılmak için sıraya giren, göze girmek, yükselmek isteyen en azılı fetöcüleri tasfiye edilecekleri yerde bugün fetö ile mücadele kurumlarının başında dahi görebiliyoruz, bu kadar olamayanlar da yine yüksekdikce yükseliyor

arkadaşlar, bakın şu an ağlamak üzereyim allah aşkınaz allahın adını veriyorum biri akp'den kurtarsın bizi, kurtarmazsa vatan millet elden gidecek fetö ele geçirecek ülkeyi

bunlar aktroll adı altında azılı fetöcüler, amaçları toplumu gerip kutuplaştırmak, diyeceksin ki bu başlık nasıl toplumu geriyor umrumuzda bile değil

umrunda kardeşim, bilinçaltına yerleşiyor ve sekülersen ilk tartışmada bu bilinçaltına yerleşen binlerce bu tarz geren mesaj sayesinde karşı tarafı dinleyeceğin varsa da dinlemiyorsun ve saldırıyorsun - o an şöyle bir mesaj vardı diye düşünmüyorsun ama altbenliğine işlediği için bu mesajlar üzerinden sinirlerin geriliyor, sen hatırlanasan da birike birike altbenliğinde bu mesajlar yer etmiş

bunlar cıa'in labratuvarlarında, derin mahfillerin gizli toplantılarında toplumları ele geçirip yok etmek amacıyla kurgulanmış sosyolojik şeytani uygulama ve planlardır ve fetöye öğretilmiş bu şeytani planlarla ülkeyi getirdiği durum ortada, akp bugün bunlarla, fetöyle mücadele ediyorum diyor ama etmiyor yukarıda anlattığım gibi bilerek/bilmeyerek ama inadı ve zalimliği nedeniyle en büyük destekcisi durumundadır, tekrar ediyorum rasim ozan kütahyalı, nagehan alçı, ahmet altan ve sayısız liberal 40 yıl boyunca her allahın günü bu ülkenin temel değerlerine saldırmış, askeri yok etmeye and içmiştir, - sözde fetö ile mücadele eden akp döneminde bugün hala bu şahıslar yalılarda oturup milyonlar kazanmakta, kendileri gibi düşünmeyen inaanlaro uyarabilecek vatanseverler ise toplumdan tecrit edilmiş yoksulluğa mahkum edilmiştir, akp vatanseverleri her istediğini yapabşlecekleri köleler gibi görmektedir.

ben buradan uyarıyorum, kasım sonuna kadar akp gitmezse vatan, islam, ümmet millet diye birşey kalmaz ve giderken de le bon'un kitle psikolojisinde açıkladığı gibi elebaşları ibretlik cezalar almadan giderse etkiledikleri kitle gerçekleri göremez, ilk fırsatta halkın bu hipnoz edilmiş kitlesini fetö ele geçirir ve kaldıkları yerden devam ederler.

o nedenle 3.5 ay var, şakası da yok bu işin, samimi müslüman kemalistlerktidara gel-me-li!. sonrasında bu fetöcülerin ve akp'lilerin elebaşlarının üzerinden silindir gibi geçtik geçtik, aksi düşünülemez, düşünülmesi teklif dahi edilemez
  • kemal sunal oyuncudur. oyunculuk bir sanat icrasıdır. ayrıca kemal sunal çok iyi bir oyuncudur. senin beynin bunu anlayamayacak kadar kıt. düşük iq espirileri olabilir fakat aynısını yapabilen çıkmadı.
  • mustafa kemal atatürk'ün dünyanın en büyük lideri olduğu, neşet ertaş'ın büyük bir ozan olduğu, behzat ç.'nin ise mükemmel bir dizi olduğu ülkedir.
  • islamcıların muhalif sanatçılara olan düşmanlığı sonucu açılmış başlıklardan biri, bunların herşeyde olduğu gibi sanatta da aradığı ilk şey kula biat edilmesidir.
    düz anlatmak gerekirse, bir ismin (bu kemal sunal da olabilir tarkan'da) bunlar için sanatçı sayılmaması aslında o kişinin gerçek sanatçı olmasındandır.