şükela:  tümü | bugün
128 entry daha
 • bak abim, sana iki çift lafım var;

  avrupa turundan başlayarak her videonu, instagram'da attığın yüzlerce story'yi teker teker atlamadan izlemiş biri olarak yazıyorum bunları. samimi adamsın vesselam, bu yüzden ben izlerken keyif alıyorum. bugün bu kararı verirken de saygı duyuyorum amma velakin çok takıyorsun çok. bence bugün bu kararı vermende farkında olsan ya da olmasan bile bunu birikmişliği de vardır. ona cevap buna cevap derken son zamanlarda videoların, stroy'lerin içerik olarak ancak sana laf atanlara cevap oldu. ki bu izleyici olarak ufak ufak bizi de sıkmaya başladı. bence buraya çok takıldın ve kendi özel durumların, bize yansıtmadığın ruh halinle birlikte bunalttı seni. sonuçta on binlerce insan takip ediyor seni, her kafadan bir ses çıkıyor da bunlarla öyle teker teker uğraşılmaz ki. her neyse her insanın inişi çıkışı olur. bu karar da iyi hissettirecek ise gerisini siktir et. lakin son olarak, benden de büyüksün ama yine bunca yıl takip ettim, o samimiyeti hissettiğim için yazıyorum: hiçbir şey için değil de, geri vites'le artık bir bağım yok dedin ya, işte bu yüzden senin ben amk. ya ben ilk bölümünü izlediğimde tamam dedim ya, olay budur. o ikinci bölümde dağlarda karda kışta o arabalarda yan koltukta ben otruyor gibi hissediyordum, ne demek artık bana ait değil? kafanı bir an önce topla bence. çünkü potansiyeli olan bir adamsın birader
 • çevrim içi alemde takipçi ile sık münakaşa, sonun başlangıcıdır. zamanla bu uğurda nice koç yiğitler, telef olup gittiler. (bkz: hasan cihat örter)

  öyle normal gitmiyorsun, belli ki dönüş yok bu sefer; kubbede hoş bir kanal bıraktın, kemal tuğrul sümer...
 • bir videosunu bile kaçırmadan izledim.her sabah kahvaltı yaparken izlemekten aşırı keyif alıyordum. az video yüklediği için günde 1 videosunu izlemeye çalışıyordum. varsın abone sayısı az olsun varsın az izlensin beni mutlu ediyordu bu adam. maddi manevi sıkıntılar yaşadığını her halinden anlaşılıyor ama bize çaktırmıyordu.yakından takip ediyordum.

  youtube de takip ettiğim tek insandı, videoları içten ve samimiydi.internette pek yorum yazan biri değilim, ekşide yazdığım bile pek söylenemez.belki de benim gibi insanlar olumlu yorum yapmadığı için bu iş ağır gelmiş olabilir.

  akrabalarımdan çoğu kişiyi özlemem ama bu adamı özlerim.

  istanbul üniversitesi avcılar kampüsüne çekim için gittiğinde, arkadaşım vasıtası ile telefonda konuşmuştum ve bana selam yolladığı video çekmişti.

  böyle içten samimi adam zor bulursunuz.
3 entry daha