şükela:  tümü | bugün
 • savaş çığırtkanlığı yapıp, savaşta ülke için ölmeyi öven, insanları gaza getiren, ancak ülke savunması için en ufak bir fedakarlık gerektiğinde kaçacak delik arayan insanlar vardır. kendisi işte bu tip insanlardan biridir. trt'de haberlerde "ne yazık ki şehit oldu" ifadesini eleştirmiş, bir de mecliste insanların şehit olmasının ölmeleri anlamına geldiği kendisine hatırlatıldığında "ben şehit olmak isterim" demiş. madem öyle, eğer onurlu bir insansa ortaya attığı lafın arkasında dursun. bugün afganistan'da, irak'ta, filistin'de bir müslüman olarak kendisine şehadet mertebesini getirebilecek çokça mekan var. kendisini tutan da yok. aksi durumda başka insanların ölümünden kendisine kahramanlık neması çıkarmasın.

  http://gundem.milliyet.com.tr/…/1516330/default.htm
 • yüzünü görmeden sesini duyarsanız ismail saymaz konuşuyor zannedebilirsiniz.
 • ulkeye virüs yayilmis, insanlar stres içinde, bu şahıs ise surekli hukumeti, erdogan'i ovme peşinde. yazık!
 • kıymetli profesör kendisine corona hastalığı salgını ile ilgili sorulan soruları hükümeti övmeye doğru evirince “hele bir bakayım kimmiş bu” deyip “sağlık bilimleri üniversitesi rektör yardımcısı” olduğunu görüp “hee” dedim. doğru.
 • corona virüsünden dolayı bu sıra televizyon kanallarında görmeye alıştığımız profesör doktor. aynı zamanda kendisi 23 ve 24. dönemde gümüşhane milletvekili görevini yerine getirmişti.
 • cnntürk'te şu anda; koronavirüs nedeniyle yeni açıklanan vaka sayılarındaki artışın normal olduğunu matematik oyunuyla 'iyi gidiyor' yönünde yorumlayan sbü rektör yardımcısı. inanılır gibi değil kendisi, kendisi bile kendisine inanmıyor aslında da, beyan edemiyor.
 • yukarıda yazılmış zaten sağlık bilimleri üniversitesi rektör yardımcısıdır. coronavirus konulu televizyon programlarında kendisini görmeye ve dinlemeye alıştık bu aralar. bilgilendirici konuşmalar yapıyor ve kimi profesörlerin aksine halkın da rahatlıkla anlayabileceği bir dilden konuşuyor.

  ama bizim halkımız ne yazık ki bu dilden de anlamıyor. bazı sözlük yazarlarının ne kadar anlama özürlü olduğunu da görmüş olduk. bu akşam yeni açıklanan vaka sayısı üzerine konuşurken “iyi gidiyor” diye bir yorumda tabi ki bulunmamıştır. vaka sayısındaki artışın matematiksel bir oranda ve beklenildiği gibi yani tahmin edildiği gibi arttığını söylemiştir.
 • ak yalaka.
 • belediyeler parkları ve bahçeleri güzelleştirmek yerine yeni binalar yapacağı yerde arka mahallede penceresi kırık evleri tespit edip bunlarla ilgilenmesi gerekir dedi. bu konu öncelikli olarak belediyelerin sorunu öyle mi hocam..
  test yapmanın mantığını açıklaması güzeldi bak. test yapmak pozitif bulunan vakaların bakkalını, ailesini sokağını berberini takip etmiyorsanız bir önemi yoktur diyor hocam.
  vakayı tespit etmek harika elbette ancak bu pozitif vakanın ilişki kurduğu kişileri kontrol edilmiyorsa bir önemi yoktur.