şükela:  tümü | bugün soru sor
  • furkan bölükbaşı'nın hakkında epey bilgisi olduğunu düşündüğüm, şahsımca bir kavram karmaşası. ilginç bir paralel devlet yapılanması. kendisinden olayı aydınlatmasını bekliyorum.
  • furkan bölükbaşı‘nın entry’lerinde söyleyip söyleyip tanımını bir türlü yapamadığı kavram. bence kavram karmaşası yaşıyor veya bilip bilmeden bir şeyler zırvalıyor (her zaman zırvaladığı gibi!) ama dur bakalım...
  • bir bilir kişi olarak furkan bölükbaşı. sözlüğün kalitesi bu kadar düşebilirdi. tipine bakınca insanlık adına utandığın insanlar yaşadıkları hayatları düşündükleri şeylerle çelişkili olan insanlar ve onların yalakası bir tayfa doluştu sözlükte.

    allah akıl fikir versin. kendi fetöcülüğünü gizlemeye çalışanlara. fetö'nün içeri attırdığı kesim ortadadır. fetönün koruyup kolladığı kesim de ortadadır. fethullah gülen'in trolleri türkan saylan'a hakaret ederken furkan bölükbaşı denilen bölücü herif üniversitede türkan saylan'a muhalif bir bildiri okuyordu.

    zamanlama manidar. gün gelecek hepiniz hak ettiğiniz yere geleceksiniz.
  • furkan bölükbaşı tarafından hâlâ açıklanamamış olan kavram. fetöyle mücadelede işin ucu kendisine dokunacak diye atatürkçü ve kemalistlere saldırmadan edemiyor. çakma anarşist ve devrimci bir zatın zırvalaması.