şükela:  tümü | bugün
 • atm onlerinde para cekerek ve bakirkoy belediye baskaninin evinde sutlu kahve icerek gerceklestirilebilecek kutlamalardir.
 • aktrollerin fetöyü kucaklayıp sonra hiçbir şey yokmuş gibi hüloğğ rabia naraları atması kadar tuhaf değildir.
 • atm'den günlük limit 1000 tl, 2000 tl ve 2500 tl çekilebiliyor. bankaya göre değişir. eğer akp'li iseniz ve hocanın götünü yalıyorsanız günlük 5.000.000 $ (yazı ile beş milyon dolar) çekip arsız olabilir ayrıca başkalarının üzerinden 1 lira hesap eden adamlara başlık sebebi olabilirsiniz.

  tamam karaktersizsin, mantığın sıfır, hasbelkader burada yazar olmuşsun.

  tamam kafam da güzel. ama en güzel kafamla seni hoplatırım. sen git bu başlığı bağcılar da stand başlarında anlat.

  sizin tabiriniz ile; "fethullah gülen hocaefendi", ye terörist diyemeyen , fetö isimli bir oluşum kuran cahil, madrabaz sürüsüsünüz. sebebi ise cemaat ismi kirlenmesin. bir tane akp''li den fethullah gülen cemaati duyamazsınız. hepsi fetö der. cemaat denmez.

  bu terörist oluşumu siz kurdunuz.

  fetö'cülerin ve dincilerin senede 5 kere kutlu doğum haftası kutladığını gördük fakat kemalistler hiç bir zaman alternatif 15 temmuz kutlamadı.

  senesi yeni doldu lan, alternatiften bahsediyor bir de pezevenk.
 • aklınca kemalistlere laf vurup kendi günahlarını unutturmaya çalışan zavallı, cahil insanların da sözlükte yazar olduğunu görmemizi sağlamış başlık.

  bu andavallar, ağızlarından salyalar akarak laf söyledikleri kemalistlerin taşşaklarındaki kıl bile olamazlar. çok fazla ciddiye almamak lazım.
 • darbeyi, demokrasi havarisi 3-5 kemalist askerin onledigini ogrendigimiz bilgilendirici baslik. 80 darbesini de zaten bu kemalist askerler degil, fetoculer yapmisti. hadi gelin itiraf edelim o kemalist askerlerin demokrasiye olan inanci tamdi.

  birde utanmadan kopruye gelecekmis kutlamaya. sen gelme. bak baskanin da gelmiyor zaten.

  nerden baksan tutarsizlik, nerden baksan ahmakca.