şükela:  tümü | bugün
 • sen kemalistleri akpli mi zannettin dediğim zırvalık. on yıl önce ikisiyle de kankaydınız
  ayrıca (bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
 • vatanını suriye, milletini de kafa kesen cihatçılar belleyenlerin iddiasıdır. hatta yazmışlar da "allah vatan millet düşmanlarını kahretsin" diye...
 • her genelleme gibi yanlıştır.

  ben kendimi bildim bileli chp'liyim (inanmayan baksın seneler önceki girdilerime) ve ordumun yanındayım.

  esad'ın suriye'de herhangi bir meşruiyeti kalmamıştır. ülkesi fiilen bölünmüş, binlerce insan ölmüş kontrolü kaybetmiştir.

  türkiye cumhuriyeti devleti olarak kendi sınırlarımızı korumalı, komşumuzdaki drama müdahale etmeliyiz.

  buradaki durum partiler üstü bir tavır gerektiriyor diye düşünüyorum.
 • kemalistlerin tüm diktatörlere karşı yaptığını yapıyor olmasıdır.
  pkk ile yanyana yazılması gereken güruh kemalistler değil, bölücübaşının kardeşinden medet umanlara, meydanda kuran sallayana biat edenlerdir.
 • pkklıların anasını sikeyim. ama bu kemalistleri dillerine dolayan, hakaret eden orkestra çocuklarının da sülalesini... ulan zaten bu ülkede bir tek malum partiye hatta malum ittifaka oy verenler vatansever, diğerleri yok fetöcü yok bilmem ne. ulan sen kimsin ki atatürk ilkelerine bağlı, onun fikirlerini savunan kişilere bunu söyleyebliyorsun? bu toprakta yaşayanlar özgür yaşasın diye ömrünü bu uğurda adamış adamın adını pis ağzına alıyorsun. başkaları gibi çocuklarına bırakmasın diye adam mal varlığını bile bağışlamış. ama size iyi insan yaramaz. nerede hakaret eden, nerede hırsız olan, nerede kandırılan siz bunları beğenirsiniz. insan bu lafları söylerken, bu ülkede yaşamaya utanır be. ama sen ve senin gibilerde nerde o karakter!
 • biz bop kuklasının mahvettiği suriye'yi ve onun toprak bütünlüğünü savunuyoruz. suriye, esad'ın ülkesi ve dolayısıyla adam kendi ülkesini savunmakta son derece haklı. havuz sıçmığının kara propagandasına karşı halkımızın büyük çoğunluğu da bunun farkında. ne yaparsanız yapın şunu kimseye izah edemiyorsunuz:

  -sahi, türkiye'nin suriye'de ne işi var?

  (maalesef sorunun cevabı, büyük ortadoğu projesi kapsamında oradayız)
 • yazıp kaçmış anası belli banası binelli. bunlar hakkında işlem yapılmalı, toplumu kutuplaştırmak, kışkırtmaktan. gerçi sözlük, sözlük olsa bunları yazamaz da işte...
 • adamın ülkesindeki teröristlere silah ver yanında savaş türkiye düşmanı esad de. esad mı türkiye topraklarına ordu yollamış, türkiye mi? milliyetçi olmak bunu gerektirir işte beyin kullanmak haram size.
 • tabi lan manyak mısın, zaten pyd lideri salih müslim'i ankara'da kılışdar karşıladı.