şükela:  tümü | bugün
  • bıktım kardeşim bunların boş beleş gazel okumasından, bitti oğlum kemal paşa öldükten sonra türeyen sapıkların hepsi geberdi. yüzde 15 oyunuz var ya da yok, neyin peşindesiniz?
    yok istiklal mahkemeleri geri gelsin, yok araplaştık, yok hesap vereceksiniz...

geçti borun pazarı sür eşeği nigdeye. bu ülke halkın ve halk onu kemalist cuntadan geri aldı. gidin izmir marşı söyleyip kayalıklarda bira içip ağlayın.

artık mide bulandıran boş tehditlerdir.

edit: salyalarınızı toplayın, kalanuma deresine çevirdiniz sözlüğü. kemalistlerin boş beleş tehditleri diye başlık açtım, boş beleş tehditle cevap veriyorlar. siz gidin türkiye'den siktir olup gitmek basligina yazın vatan hainleri.
    arapçı olduk, araplardan, vahabilikten tüm arap ülkelerinden nefret ederim.
    konuyu alevilere getirenler olmuş, bu ülke aleviler sayesinde türk kalabildi, mezheplerini tasvip etmesende türklüğe ve türkçeye hizmetleri için minnettarım.

kemalist geçinen ateistler; mustafa kemal sizin tekelinizde degil! paşa'nın gölgesinde halka zulüm edemezsiniz artık. günlük kemalizm mastürbasyonunuz bittiyse hadi yaylanın...
  • (bkz: sikin bunu)
  • herifin aldığı nik son zamanlarda ekşi sözlüğün düştüğü seviyeyi anlatır gibi.
  • arap yalayıcısı beyanı... kemalist cunta değildir, olmamıştır, demokrasi lafını hani bu halk geri aldı dediğin yönetim şekli var ya; onu ata'm getirmiştir, seninkiler ingiltere'ye önce mektup sonra yol yaparken hem de...

hesap konusuna gelince... herkes atasının izinden gider; vize-pasaport hazır mı delikanlı?
  • annesini sevmeyen bir arapsevicinin beyanı
  • 'entry nick uyumu' nanesi için sahiden mesai harcayan* işsiz(ler)in açtığı başlık.

(edit: imla)
  • kısmen haklı beyandır.

d*mokrasi de d*mokrasi diyenler, alın size d*mokrasi. bu h*lk ile ancak bu kadar.

bunu beyninize kazıyın: ortadoğuda d*mokrasi = allahçı komünizm
  • (bkz: ilk entry'si olmayan başlıklar)

zamanında engellemişim.