şükela:  tümü | bugün
 • fethullahçı dostu, apo seviciler bunlar, günümüzde bopçu, reisçi, pelikancı anılıyorlar. yakın zamanda rabiacıydılar mesela, türk'ün andına düşmandırlar. kudüs kırmızı çizgileriyken, filistin milli davalarıdır. mehmetçik için dökmedikleri gözyaşlarını, mısırlı ihvan teröristlerine dökmüşlükleri vardır. türkün anadilde ibadetine şiddetle karşı çıkarlar (islami faşolar ne olacak?). yerli ve millilikle tek alakaları cami çıkışında topladıkları türk liralarıdır.
 • vatanını milletini seven ve sadece kemalizmle değil bütün zararlı ideolojilerle mücadele eden kişilerdir.

  kemalistlerin milliyetçilik tasladiklarina bakmayın şu an bütün esadçılar, pkk müttefikleri, terörist cenazesine gidenler, ypg, pkk, terörist değildir diyenler, apo'nun heykelini dikeceğiz diyenlerle ailece görüşenler kemalistlerdir. bu yazdıklarımın hangisine hayır değildir diyebiliyorsunuz? tek savunmaları ak parti'de şöyle yapmıştı demek. tarihlerinde 3 tane darbe var kemalistlerin. bu bile düşman olmaya yeter. kemalizmle mücadele etmek, corona virüsü ile mücadele etmek gibi mecburi ve her türk'ün aslî görevidir.

  tanım: 1930'ların diktatör zihniyetini 2020 yılına taşımaya çalışan dinozorlarla mücadele eden kişiler.
 • kendileri de dahil olmak üzere, topluma, insanlığa, ülkeye, ülke insanına zarar veren organizmalar.
 • ortak noktaları kafaları çalışmamasıdır, faşizm ve din kullanarak kendileri gibi bir güruh yaratıp sahip oldukları güç, para, mal, mülkü korumaktır tek dertleri,

  osmanlının son dönemlerinde bunların ataları yunan, ingiliz, fransız ortağıydı, uzantıları da halen aynı yolun yolcusudur, bilimsel olan her şeyden korkarlar, yasak en sevdikleri kelimedir, damat ferit idollerinden biridir, en kalitelileri fesli kadir denilen akıl hastasıdır, gazate bile yayınlaya bildikleri görülmüştür, o kadar kirlilerdir ki her şeyin başına kompleksten dolayı ak yazarlar.

  arap sevicidir bunlar, kendi kültürüne yabancıdır, özellikle türkçeden nefret ederler,

  güç ellerine geçtiği anda kendilerini eleştiren, birikimli insanları linç etmek, kafa kesenlere hayran olmak gibi hobileri vardır.

  özelden küfür yazarlar, karakterleri küfür ve hakareti gerektirir çokta önemsenecek bir canlı türü değillerdir.

  önüne gelene fetöcü derler oysa yıllarca fetönün kurumlarında aç karınlarını doyurmuş ardından paylaşamadıkları her neyse birbirine düşmüşlerdir, size fetöcü derler kendi fetöcülüklerini gizleme cabasının bir sonucudur bu.

  özelden küfürleri itinayla sözlük kullanıcı adıyla buraya aynen yazılacaktır artık.
 • yüzde doksanı kemalistler tarafindan çalıştırılan mavi yakalı esseklerdir. gunde 3 öğün karbonhidrat ağırlıklı beslendikleri için beyinleri calismamaktadir.

  çalıştığımız şirkete bu essekleri almamak için özellikle sosyal medyadaki paylaşımlarına bile bakar olduk.
 • ya mustafa kemalin askerisindir yada fetönün piçi.
 • yaşadıkları çağa, medeniyete ve türklüğe düşman, hırsız sevici biatçılar bunlar. kendilerini 30'lu yılları referans alarak savunurlar. kemalizm çok eskilerde kaldıysa, neden televizyonlarda sürekli kemalizmi karalıyorlar. kemalist ya da atatürkçülerin nüfusa oranı yüzde yirmilerdeyse, neden çocuklar zorla imam hatiplere kayıt ediliyorlar? cevap vermeliler.

  kemalizm karşıtlığını bu kansızların kulaklarına üfleyenlerin, geçmişte yunan ordusu saflarında toplanmalarını salık vermiş hocalar olduklarını unutmuş değiliz. bugün bunlara en çok terörist gülen cemaati ve akp'de denk geliniyor olması da elbette tesadüf değil.
 • (bkz: chpkk)
 • bir kemalist olarak büsbütün de kızamıyorum bunlara. her kemalist mustafa kemal'in doğrularıyla yaşamıyor nihayetinde.azımsanmayacak bir kısmının düşmanlığını yaptıkları şey mustafa kemal değildir, kemalizmdir. bir zamanlar kemalizmin koruyuculuğuna soyunan silahlı kuvvetler mensuplarının, bürokratların, siyasetçilerin de hataları çoktur. bize bugün kötü gözle bakılmasının büyük sebebi de budur. iktidarın peşinden koşan kitlelerin kemalistlere tahammül edememesine hakaret ederken bu hataları unutmamak lazım
 • atlantikçi dinciler
  atlantikçi solcular
  atlantikçi sağcılar
  atlantikçi liberaller

  atlantikçi olmayan, tam bağımsız türkiye'yi savunan herkes kemalizmi sevmese bile ona düşman da değildir, zira buna gerek de yoktur.