şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir kemalist'i/atatürkçüyü karşısında görse korkudan altına edip uzaklaşacak olan tiptir. böylelerine asla prim vermeyiniz!
  • pkk ile kol kola resim çektirip daha sonra inkar eden tiptir.
  • kemal kılıçdaroğludur
  • akpkk'lıdır, içine işlemiş ihaneti başkasına yamayıp suçunu aklayacağını sanmaktadır.
  • aaa hiç olur mu
    hiç bekliyor musun kemalistlerden böyle bir şey
  • muhalefet arasında çatlak oluşturmaya çalışan adi ve şerefsiz köpeğin tekidir. ulan pkk mı kaldı kemalizm mi kaldı ? ne kürt ne de türk artık ekmekten, işten, yarından başka bir şey düşünmez oldu. hdp seçmeni olan ve atatürk'ü bazı yönlerden eleştiren babam iki sene önce chp'ye kayıt oldu ve balkona izmir marşı söyleyerek atatürklü türk bayrağı astı. atatürk'ü eleştirebilmek için önce onun devrimlerinin sağladığı ortamı sağlamalıyız. şu an atatürk devrimlerinin kat kat gerisindeyiz diyor adam, öyle bir hale soktunuz ki insanları, herkes artık sizin zulmünüze ve talanınıza duyduğu nefretten birlik olmuş.

ayrıca siz kürtler'den oy toplamak için osman öcalan'ı trt'ye çıkarırken sorun yok da chpliler kürtler ile diyaloğa geçince anında suçlu oluyorlar. yine meşhur islamcı ikiyüzlülüğünüz iş başında bakıyorum. ne yapsın bu insanlar peki ? hdp'yi meclisten atalım,kürtler'in oy hakkını da kaldıralım hatta daha yüz sene iki tarafın çocukları birbirini vursun dağda değil mi ?

umarım ki sizden kurtulduktan sonra bu ülkenin insanları artık birbirleriyle uzlaşma kültürü edinir. pkk belasından da, siyasal islamcı belasından da sonsuza dek kurtuluruz. ben iyi partili, hdpli veya chpli sıradan bir seçmen ile oturup masada bir şekilde bir ortak noktada buluşup diyaloğa girebileceğime inanıyorum. ancak akpli birisi ile diyaloğa girme fikri bana yeni zelanda'dan hatta evrendeki en uzak galaksiden daha uzak geliyor.
  • bugünde boş durmuyor fetö piçleri.
  • şeyhinin şefaati ile cennete gideceğini sanan tiptir.
  • doğru kemalist eğitim sistemi tarafından beyni yıkanmadığı için doğru yolu burada bulan kişidir.

(bkz: büyü ritüeli yapan tarikatçiler)
  • okunuşları farklı anlamları aynı ya da aynı fabrikadan aynı hammedeyle üretilen farklı iki ürün gibi