şükela:  tümü | bugün
  • yallah arabistan'a o zaman.

edit: başlık bana kalmış lafı atıp kaçmış lavuk. malum partili çok sallamaya gerek yok.

ss
  • ohooo bende devlet kulağımın arkasına fısıldasın istemiyorum ,erotizm istiyorum ama olmuyor işte o işler öyle dedirten durumdur.
    hayaller isveç gerçekler karaköy....yok öyle dünya hem pedofilinin ,swingerin,tecavüzün dibine vuracaksın hem de kemalizme bok atacaksın...kelleniz kim bilir belki kemalizim sayesinde gövdenizin üzerinde duruyordur belki....bununla sadece promosyonunu yedim mantığı aynı
    promosyonunu ben yedim
  • evet kemalizm'i ben de sevmiyorum ama senin akepeni de sevmiyorum koçero.

for yor informeyşın.
  • ben bir kemalisttim...
    türk'üm beni istemeyen benim tarihimi,değerlerimi,atamı ve ülkemi istemeyen siktirip gidebilir trollcum..

edit: mesaj atıp küfür eden 3-5 davar var onlara aynen iade ettim küfürlerini..sizin devriniz bitti diyorlar,
    kimin devri bitmiş zamanla göreceğiz.!!
  • edit: `@furkanakca` rumuzlu maymun entarisini silip kaçtığı için ilk entryi göremiyorsunuz ama amme hizmeti olarak buraya görüntüyü bırakıyorum:

kaçan maymunun ilk entarisi

ilk entaride de maymun olduğunu kabul eden habeş maymunlarının twitter kullanmayı öğrenmeleri sonucu ortaya çıkan hashtag.

bir de evrim yok deniliyor, daha ala kanıt olabilir mi?
  • (bkz: #siktirgit)

bir kere "kemalizm" dediğin şeyin ne olduğunu çok iyi kavrayacaksın.

(bkz: atatürkçülüğün en büyük düşmanı/@hedefe kosan adam)

kemalizm, bu ülkenin üzerine kurulduğu bir fikirler bütünüdür. siyaset üstüdür, ideolojiler üstüdür. kemalizm'e düşman olan bir kişi, laik ve demokratik türkiye cumhuriyeti'ne düşmandır.

bugüne kadar bu ülkeyi hep kemalizm'den kopuk arap sevici sağ partiler yönetti, geldiğimiz nokta ortada. sizin bu ümmetçilik mavranız artık miadını doldurdu, leş siyasi yapılarınız ve irticai vizyonunuz çöktü. bugün siz susacaksınız, biz konuşacağız.

ilk seçimlerde gideceksiniz. sırf kemalizm'e düşman olduğunuz için değil, bu ülkenin düşmanı olduğunuz için yargılanacaksınız. sizinle hesaplaşacağız.

bu arada; sen değil yedi ceddin gelse, hepinizin yedi ceddi gelse bu ülkeden atatürk'ü silemez. bu uğurda yok olursunuz.
  • hem demokratik haklarını savunup hem de araplara özenme olmuyor yiğidim. seçeceksin ikisinden birisini.

ayrıca

edit: başlık sahibi fetöcü @furkanakca da amma ödlekmiş, olum yazıyorsan yazdığının arkasında durabil. kaçmak fıtratınızda var sanırım. ekran görüntüsü
  • #bendeseniistemiyorum ama hala buradasın. demek ki bazı şeyler istemekle olmuyor.
  • ben de istemiyorum ne öyle eşitlik, hak, hukuk, adalet, cumhuriyet, seçme seçilme hakkı, eğitim hakkı, çalışma hakkı, basın özgürlüğü, istediğin zaman dışarı çıkabilme özgürlüğü... ben babadan oğluna geçen, saltanat siteminde davar gibi güdülmek istiyorum. insan gibi yaşamak benim neyime?