şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisini izlemek çıldırmış şairlerin titreyen misralarinda bahsettiği o birisini izlemek gibi.
  • 2018-2019 sezonuna muhteşem giriş yapan oyuncu. ilk maçında 41, ikinci maçında 26, üçüncü maçında 39 sayı buldu.
  • utah jazz karşısında yaptığı 52 sayı, 9 rebound ve 8 asistlik performansını son 50 sezonda geçebilen sadece 4 isim olmuş; russel westbrook, lebron james, kobe bryant ve michael jordan. ayrıca bunu da tırıvırı bir maçta değil son ana kadar kafa kafaya giden bir maçta yapmıştır, tebrik ederiz. ha tabi yanlış anlaşılmasın bu sadece tek maçlık bir karşılaştırma, ama kemba walker için iyi bir motivasyon olmuştur zira potansiyelli bir oyuncu, dilerim devamı gelir,
  • bu aksam dwyane wadein sakin ol genc dedigi basketbolcu.
  • gecen sezon final dakikalarinda ya da uzatmaya giden maclarda 20'den fazla atış kullananlar arasında %45'e yakın bir isabet oranı sağlamış. önünde sadece lebron var ufak bir farkla. enteresan bir anekdot olmuş. adam clutch çıktı rıza baba.
  • bugün takımının utah jazz'ı mağlup ettiği maçta 52 sayı atmış basketbolcu. 50 sayı görmeyeli hayli zaman olmuştu. ayrıca 9 reb ve 8 assistle de triple double kıyısından dönmüş.
  • 2011 yılında 1. tur 9. sıradan seçilmiştir. bu sezon seçildiği sıranın hakkını vermektedir. normalde bu sıradan seçilen oyuncu bu kadar oynamalı. ne eksik ne fazla. o da hakkını veriyor. bir tık daha iyi olmayacaktır, o takkmdan başka kimsede istemeyecek onu hiç. kariyerinde hiç all-star da olamayacak. jordan da neden böyle saçma sapan takımları alıyor anlamıyorum, çok saçma ve sıkıcı ya
  • şu sıralar uconn'da junior senesini yaşayan '90 doğumlu basketbolcu. lisede mcdonalds all-american olup uconn'a gelen point guard ilk yılında aj price'ın arkasında kalsa da devamlılığı, hızı, ilk adım çabukluğu, ikili oyunlardaki yeteneği ile price draft olduktan sonra takımını taşıyan isim oldu. üçüncü yılına en önemli eksik özelliği olan dış şut tehdidini geliştirmiş şekilde girdi.

kendine güvenen yapısıyla bir takımı yönetmek için güvenle teslim edilebilecek bir isim kemba walker. kendisini şimdiden -tabi katılırsa- 2011 nba draft'ında kyrie irving'den sonra en yetenekli pg olarak görüyorum.
  • yeni nesil aaron brooks.
  • big east mig east derken aklıma şu adamı getirmiştir.

(bkz: gerry mcnamara)

sonu benzemez inşallah!