şükela:  tümü | bugün
  • utah jazz karşısında yaptığı 52 sayı, 9 rebound ve 8 asistlik performansını son 50 sezonda geçebilen sadece 4 isim olmuş; russel westbrook, lebron james, kobe bryant ve michael jordan. ayrıca bunu da tırıvırı bir maçta değil son ana kadar kafa kafaya giden bir maçta yapmıştır, tebrik ederiz. ha tabi yanlış anlaşılmasın bu sadece tek maçlık bir karşılaştırma, ama kemba walker için iyi bir motivasyon olmuştur zira potansiyelli bir oyuncu, dilerim devamı gelir,
  • yön değiştirmeleri ve aniden frene basıp yeniden hareketlenmeleri gerçekten olağanüstü. son derece akıcı ve estetik bir oyunu var. top kontrolü elit seviyede. son iki sezondur da büyük oynuyor, zaten geçen yılın all-star'ı. üstelik sadece 12m kazanıyor ve bir sene daha bu böyle olacak.

ilginçtir, kariyerinde lebron james'e karşı tek bir galibiyeti yok. 25 defa yenilmiş adam...
  • dün gece bulls'a 47 atmıştır. üzerine uyunmasın.

(bkz: underrated)
  • bu aksam dwyane wadein sakin ol genc dedigi basketbolcu.
  • gecen sezon final dakikalarinda ya da uzatmaya giden maclarda 20'den fazla atış kullananlar arasında %45'e yakın bir isabet oranı sağlamış. önünde sadece lebron var ufak bir farkla. enteresan bir anekdot olmuş. adam clutch çıktı rıza baba.
  • bugün takımının utah jazz'ı mağlup ettiği maçta 52 sayı atmış basketbolcu. 50 sayı görmeyeli hayli zaman olmuştu. ayrıca 9 reb ve 8 assistle de triple double kıyısından dönmüş.
  • yeni nesil aaron brooks.
  • big east mig east derken aklıma şu adamı getirmiştir.

(bkz: gerry mcnamara)

sonu benzemez inşallah!
  • müthiş bir ekran ışığı var. kısa sürede nba'in en sevilen basketbolcularından biri olacak.
  • kyrie irving ve norris cole ile beraber 2011 nba draft'inin bana gore en iyi oyuncusu.bunlara iman shumpert'i da katabilirdim ama 1 ay surecek olan bir sakatlik sorunu var su an.uzun lafin kisasi 2011 de caylak point guard'lardan kendini gosterenler oldu ama onun disinda beni etkileyen adam cikmadi henuz.