şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: anahtar ta$i)
 • bir tür burun aksesuari...
 • zazaca: taş
 • konya'da uyuşturucu operasyonu videosundaki karakterlerin tümüne rastlayabileceğiniz izmir'in en tehlikeli semtlerinden biridir.
 • berber sadakatinin yanında, kemer sadakati de var sanırım bende. kaç tanesine sahip olduğumun bi önemi yok, genelde aynı kemeri takıyorum keyif alarak. 2008'de almışım bir de namussuzu. alır almaz bir delik açıp kullanmaya başladım, ta ki bu seneye kadar... bu sene ne mi oldu? bir delik daha açtım. şimdi yine mutluyuz. anası sikildi ama olsun. güzel bi deri bulsam da tokasını değiştirsem diye düşünüyorum. hayatımın sonuna kadar aynı kemeri kullanamam ya?

  yoksa kullanır mıyım?

  bağımlılık yapandır efendim. yol arkadaşımdır üstelik.
 • bodrum yarımadasının güneybatı ucundaki eskinin küçücük bir yerleşim yeri, bugünün tatil köyü ve devremülk alanı. yaş ortalaması 75 falandır. hoş bir belediye plajı bulunur, eskiden bodrum'daki tüm plajlarda bulunan ılgın ağaçları bu halk plajında korunmuştur. insanlar yapay hasır şemsiyelerin değil, ağaçların altında oturur. memeleri dizlerine kadar sarkmış teyzeler sahili şenlendirir.

  kemer bodrum'da en iyi panoramik kos adası manzarası veren noktadır. kos'un tamamının görülebildiği noktalardan biridir. sis ve buharın olmadığı temiz havalarda çıplak gözle adadaki arabaların geçişi bile görülebilir. hemen yanı başındaki deniz feneri ve balık restoranı kemer sahilindeki en popüler yerdir.

  ayrıca ne yazık ki bir kos'a yakınliğı sebebiyle bir dönem mülteci geçiş noktası olarak kullanılmıştır. geçişin en yoğun olduğu dönemde sahilde yatan göçmenler ertesi gün yok oluyorlar, kos'a geçmeyi başaranlar hayata devam ediyor başarısız olanlar ise ege'de kayboluyorlardilı. en acı görüntülerden biri olan aylan bebek'in cansız bedeninin kıyıya vurduğu nokta da kemer'e çok yakındır.
 • bel ağrım var dedin, belindeki kemer oldum. nefesin değil nefretin oldum, içine doldum. belindeki kemer olamadıkça belimdeki kemer bol gelmeye başladı. halbuki kemer ne elimdeydi, ne de sırtımda. borçlu hissetmiyorum ki kemer sıkayım, alacaklı hissetmiyorum ki kemer gevşeteyim.

  bir yerleşim yeri, bir nakil noktası, bir aksesuar. bunların dışında 3 ayda 12 kg vermemin göstergesi haline gelen sembol. adeta new world*e açılan bir calm belt, bir red line. iyisi mi yeni kıyafetler alayım, sayanora.
 • kemer marinadan kalkan tekne turlarıyla ilgili yorum yapan yazara kesinlikle katılıyorum.bir defasında benim de başıma gelmişti.bize yanaşıp tekneyle kaça anlaştığımızı soran bi simsar fiyatı duyunca hemen başka birine yetiştirmişti.bunlar da tabi bizim tekne sahibini sıkıştırmışlar ucuza adam aldın diye.adamın baya bi canı sıkılmıştı.bizim de keyfimiz kaçmıştı ve gezi zehir oldu.hakikaten bunlara para kazandırmayın lütfen
 • basit bir elbiseyi havalı yapan eşya. ayrıca jean- gömlek ikilisinin tamamlayıcısıdır kendisi. kemere yatırım yapmak mantıklıdır. hem uzun yıllar kullanılabilir hem de kıyafetlerinizi farklı farklı kullanmanızı sağlar.
 • iki sütun ya da iki ayak arasındaki bir açmanın üstünü örtmek için, alt uçları bu sütun veya ayaklara oturmak üzere yay şeklinde yapılan ahşap, maden ya da kâgir yapı parçası.

hesabın var mı? giriş yap