• bir tür burun aksesuari...
  • konya'da uyuşturucu operasyonu videosundaki karakterlerin tümüne rastlayabileceğiniz izmir'in en tehlikeli semtlerinden biridir.
  • bel ağrım var dedin, belindeki kemer oldum. nefesin değil nefretin oldum, içine doldum. belindeki kemer olamadıkça belimdeki kemer bol gelmeye başladı. halbuki kemer ne elimdeydi, ne de sırtımda. borçlu hissetmiyorum ki kemer sıkayım, alacaklı hissetmiyorum ki kemer gevşeteyim.

bir yerleşim yeri, bir nakil noktası, bir aksesuar. bunların dışında 3 ayda 12 kg vermemin göstergesi haline gelen sembol. adeta new world*e açılan bir calm belt, bir red line. iyisi mi yeni kıyafetler alayım, sayanora.
  • zazaca: taş
  • antalya kemer'de korsan teknesi gezisi yaptım ve tekne yaşlı ve türk çiftler ile doluydu.

en meşhur koyu moonlight yani ay ışığı koyu silivriden bir farkı kalmamış.

moonlight koyunda bulunan iki büyük plaj olan dakapo ve roberts cafe plajlarinda yaşlı türk teyzeler yemek tarifleri, hastalıklar vb. konular hakkında konuşuyor. eğer bunları dinlemek için gidiyorsanız problem yok. gerek türk selülitli hanimefendiler gerek saygıdeğer yaşlı teyzeler ve amcalar doyasıya bu plajlarda hunharca eğleniyor.

gelelim rus turist mevzusuna..
    değerli türk misafirlerin ve bu beldedeki çalışan vatandaşlarımızın barzolukları, abazalıkları ve verdiği sözlü ve fiziksel rahatsızlıklardan dolayı, rus turistler ya bay bayan çiftler halinde ya da anne kız birlikte gelmişler.

ayrıca otellerin astronomik fiyatlarından dolayı hem turist az hem de otele gelen ekstra harcamalardan dolayı otelden çıkmıyor.

son olarak inferno ve aura isimli türkiye'nin en güzel iki discosuna girdiğinizde sizlerle muhattap olmayan korkmuş rus turistler ve size loca kitlemeye çalışan bar sahipleri ile karsilasiyorsunuz. 1 şişe viskiyi 1500tl'ye açıyorlar ve 1 adet 330luk bira 65tl fiyat çekiyorlar.

clublerin olduğu cadde aksam 22:00 ve 05:00 saatleri arasında araç trafiğine kapalı yani lamborghini ile gelseniz bile arabayla şov devri sona ermiş bulunmakta.

kemer'e cok eskiden beri her yaz gelirim ama benim için bu yazdan itibaren burası bitmiştir.

daha fazla bilgi isterseniz sorun anlatayım.

saygılarımla..
  • iki sütun ya da iki ayak arasındaki bir açmanın üstünü örtmek için, alt uçları bu sütun veya ayaklara oturmak üzere yay şeklinde yapılan ahşap, maden ya da kâgir yapı parçası.
  • 2017 nin 30 u burada dursun.
  • izmir de izan durağı olan semt
    mahallede her türlü pislik bulunur kiralar ucuzdur konak ilçesine bağlıdır yürürken birisi sizi çevirip abi ne lazım diyerek yapışır ya uyuşturucu yada karı satıyordur
    ex var bonz var mari var türk otu var deli ilacı var..
  • (bkz: anahtar ta$i)
  • çok güzel bir ilçedir ama denize girecek yer bulamazsınız. oteller ve özel beach clublar tarafından sahil işgal edilmiştir. bi de utanmadan kemer halk plajı diye bir yer yapmışlar en fazla 10 metre.
hesabın var mı? giriş yap