• bir subaru çok isterdim, ama bir tane kalsa dünyada ve bana denk gelse, bu ite verirdim.

edit: artılamayan la, içim tuhaf oldu, fesatlandım vermiycem galiba.
  • vay be...
    aklımda hep deniz kenarındaki konteyner gümrük sahasında denize sıfır geçişlerini ve yere dizilmiş florasan lambaları arka tekeri ile kırması kalacak...

huzur içinde yat arabayı organ gibi kullanabilen büyük yetenek...

edit:
    link. https://www.youtube.com/…shedgax4&ab_channel=kr1kka
  • snowmobile kazasında hayatını kaybetmiş rally pilotu. efsane bir rallyci değildi ama güzel bir göstericiydi. akıllara schumi'nin geçirdiği kazayı getirmiştir.

kaynak: hoonigan racing instagram
  • 2010 wrc rally of turkeyde start alan ancak yarış boyunca yaşadığı kazalarla her showmenin rallici olamayacağının kanıtı olan pilot.öncelikle keşif sürüşleri sırasında teke bölgesinde normal etapta bir renault kangoya göbekten dalarak açılışı yapmıştır.yarışın ilk günü darlık etabında yol notunu dinlemeyip bodozlamadan ağacın üstüne çıktığı için kopilotunun dalga geçercesine yol notunu kendisine göstermesine maruz kalmıştır.ikinci gün riva etabının ikinci geçişinde spin atarak arabayı askıda bırakmış ve tarafımızca olay yerinde ziyaret edilmiştir.
    her ne kadar wrc otomobili etapta kullanmakta çok başarılı olmasa da sempatik yapısı,renkli kişiliği,röportajlardaki rahat tavırları ile izleyiciden tam puan almıştır.

dipnot:drift videolarını tekrar izlersek, yerdeki lastik izlerinden hareketleri defalarca denediği ve sonuçta izlediğimiz videoların birer montaj harikası olduğunu da altını çizerek hatırlatmak isterim.
  • subarayu kullandığı kadar dengeli yürüyebildiğimi sanmıyorum.
  • toprağı bol olsun. çok yarışlarını izlemiştim.

kendisini ilk olarak need for speed 2015 oyununda tanımıştım. sokak yarışları efsanesi olduğu için ona da rol vermişlerdi. oyunda bize akıl hocalığı filan yapıyordu. gerçek hayatta da efsane bir yarışçı olduğunu öğrenince internetten yarışlarına baktım ve sürüşüne hayran bırakmıştı. efsaneler de ölüyor. üzüldüm.

hızlı yaşa, genç öl durumu olmuş.
  • nerede 43 görsem aklıma ken block gelirdi.
    tıpkı 44 görünce (bkz: lewis hamilton) 46 görünce (bkz: valentino rossi)'nin gelmesi gibi...
    üzmüştür.
    toprağı bol olsun. 100 deneme yaparak çektiği videoları severek izlerdik...
  • wrc portekiz rallisinde taklaya gelmiş
    amına koyim ben düzeltiyorum birileri siliyor bu linki, sikicem belalarını
  • bugün koşulan rallinin ilk etabında ağaca çakan rallici. wrc'de yarışmak öle trafiğe kapalı alanlarda artislik yapmaya benzemez ken block efendi. ağaca çıkarsın sonra ilk etapta. şaka bir yana bugünki samimi tavırlarıyla takdirimi kazandı.
  • dört tekerlekli makinelerin sadece a noktasından b noktasına gitmek değil direkt bir tutku nesnesi olarak beynimde canlanmasının en iyi örneklerini bana gösterdiğin için teşekkürler... huzur içinde uyu.
hesabın var mı? giriş yap