şükela:  tümü | bugün
 • bir cok insanin düsüncelerine tercüman olan bir vatandas. takipteyiz.
 • "akıl hastanesinde 120. günümdü. beni yavaş yavaş öldürüyorlardı. kaçmaya karar verdim. bir yolunu bulup hastaneden kaçtım. üzerimde pijama ve terlik… paramı hastane görevlileri almıştı. parasız pulsuz istanbul’dan eskişehir’e nasıl gidebilirim, düşünmek istiyordum fakat olmuyordu. kütahyalı olduğunu söyleyen bir kamyoncuya anlattım derdimi, yardımcı oldu. beni adapazarı’na kadar getirip bıraktı. adapazarı’nda birkaç kamyoncuyla konuştum, derdimi anlatamadım, hiç kimse kamyonuna almak istemedi. çöplerden ekmek yedim, hatta bilecik’te bir çöp bidonunda poşette pasta bulmuş ve yemiştim. adapazarı’ndan eskişehir’e yürüyerek dört günde perişan bir vaziyette geldim. ayağımdaki terlik parçalanmıştı. tam altı ay kendime gelemedim. bakırköy akıl hastanesi’nde başlayan elimdeki uyuşmalar, vücudumdaki kasılmalar hala devam ediyor. kısacası sağlığımı elimden aldılar."

  vatandaş kenan
 • sitesi

  http://vatandaskenan.blogspot.com.tr/
  http://vatandaskenan.blogspot.com/

  tr uzantılı olanına giremedim, rastgele nette buldum ama proxy üzerinden http://vatandaskenan.blogspot.com/ linkine girilebiliyor, deli midir gerçekleri mi söylüyordur bilinmez ama sitesine proxy olmadan erişilememesi de pek hayra alamet değil.

  edit: akıl hastalığı raporunu kendi kişisel sitesinde yayınlamış;

  http://www.kenanakkus.com/
 • varlığından ve sitelerinden bir facebook paylaşımı yoluyla haberdar olduğum şahıs.
  çok ama çok ciddi iddiaları var. kaynaklarını merak ettiriyor.
  şu anda hakkında 10 ayrı yakalama kararı bulunduğunu, bu yüzden kaçak hayatı yaşadığını yazmış.
  ha, bir başka blogu ise şu.
 • son blogu için (bkz: ilgazmafyasi1.blogspot.com.tr)

  hükümete, saraya, savcı ve hakimlere çok ağır küfürler etmeye başlamış. işin ilginci sıraladığı iddialar ve yayınladığı belgeler, %1 bile doğruysa çok ama çok karanlık şeyler dönüyor ülkede.