şükela:  tümü | bugün
  • aynı zamanda sımsıkı sıkı sıkı diye beynimizi düttüğü yıllardı.
  • kenan doğulu'nun aynı zamanda at kuyruğu yapabildiği, suratının dolunay gibi yuvarlak şekliyle ortaya çıktığı yıllardır.
    yakarım roma'yı da yakarım dediği zamanlar henüz 10 yaşımda idim. hey gidi hey.
    aynı zamanda yonca evcimik'in aboneyim abone dediği, burak kut'un benimle oynamasının patlama yaptığı yıllara da tekabül eder.
  • iki paçası farklı renkli pantelonu da vardı o yıllar. güneş kolyesi falan...
  • koca bir neslin "şaparım bilirsin ne amk yavv" diye içten içten söylendiği yıllardı.
  • o zaman da tipsizdi , hala da tipsiz diye düşündüren zamanlardır.
  • çok geride kalmış yıllar. yaşlandık lan, saç kalmadı kafamızda.
  • güneşli müneşli bir kolyesi olduğu yıllardı aynı zamanda. artık neyse o tam hatırlamıyorum kenan aksesuarıydı o, onunla özdeşleşmiş falan. dergiler verirdi falan. almadım, takmadım. allah belamı versin ki.
  • ajda pekkan'da bir değişiklik olmayan yıllardır.
  • güzel yıllardı.

kurşun adres sormaz ki ile sevgiliye sarılıp slow dans edilen yıllardı.

(bkz: #1091841)

http://www.youtube.com/watch?v=nvh8ewjpkys

(bkz: #25641239)
  • ahh ahh 90 lı yıllardı. çocuktum ufacıktım.annem koltukta düzgün oturmamı en az 40 kere söylemiş ben tabii hiç umursamadan ayaklarımı tek kişilik koltuğun kol koyulan kenarından sarkıtıyorum. televizyonda uzun lüle lüle saçlarıyla kenan doğulu ekrana bakıp "kız düzgün otursana koltukta "diyor ve ben hemen düzelip "anneeeeee kenan doğulu beni nasıl görüyoooooorr ? " dememle annem kahkalara boğuluyor. ben şaşkınlarda öyle bakınıp duruyorum bi de korkuyorum lan bunlar beni hep mi görüyordu diye düşünüyorum. neyse ki annem daha gülmeye devam ederken kameralar kenan doğulu'dan ayrılıp koltukta benden beter oturan kıza yöneliyor da aklımdaki sorular gidiyor. kenan doğulu da bu olayla benim vizontelemin zeki mürenidir.