• bir psikiyatrist ve de psikoterapist kişisi.
  • bi yerlerden birilerine benzettiğim dokdor. acaba jack black ve micheal cera'nın oynadığı year one'daki gılgamış mı? yoksa şarkıcı arda gündüz mü? belki de russel brand'ın türkify olmuş halidir?
  • russell brand'in türkiye şubesi.
  • gündem özel programında denk geldiğim yard.doç hoca.şu an itibariyle mantıksız konuşmuyor.
  • canlıda, cnntürk' te gündem özeli coşturuyor, keyifle anlatıyor. artık bolca görürüz kadroda.
  • 3 saatten fazla süren son derece düzeyli ve keyifli bir programda *** kendisini uzun uzun izledikten sonra tüm yönleriyle tipik ve neredeyse karikatürize bir türk enteli olduğuna dair kuvvetli bir izlenim bıraktı bende.. sözü aldığı zamanların (hadi insaflı olalım, tamamı demeyelim) %95'inde yüzüm buruştu.. ayrıntısına girip kalbini kırmak istemiyorum..

bunlar yerine; hayatı anlama ve hazmetme yolunda mesafe kat etmiş, duruşu, tavrı ve söylemleriyle olgun bir kişi olduğunu da söyleyebilmeyi isterdim.. fakat görünen o ki bunu söyleyebilmek için elimizde şimdilik yeterli kanıt yok..
  • muayene ucreti nakit 700, kredi kartiyle 750 olan hekim.

vaka agirligina gore mi ucret degisiyor medyatiklige gore mi acaba?
  • kendisinin hastası olmak istiyorum. şu an karar verdim.
  • yakından tanıdığım için söylüyorum kendisi etik kuralları hiçe sayan, özel hayatında mesleğine hiç uygun olmayan, kötü niyetli bir karakterdir.
  • yakın arkadaşımın ofisine gidip, çok kötü bir muameleye maruz kaldığını anlattığı sözde doktordur. bu adamın uzun saçlı havasına rağmen, arka planda kendini yetiştirememiş, kaba saba bir tip olduğunu anlatınca çok şaşırdım. saygısız, dini imanının sadece para olduğunu ayrıca ekledi.
hesabın var mı? giriş yap