şükela:  tümü | bugün
  • serbest bırakıldıktan sonra

"adına 'özgürlük' diyorlar.
    hayatımızı inceleyip, özelimizi dinleyip, ardından 'pardon, yanlış anladık' deyip, adaleti de kendileri tayin edip, sonra da 'özgürsün' diyorlar.
    bence bunun adı özgürlük değil - tutsaklıktır!"

şeklinde bir açıklama yapmış güzide oyuncu.
  • serbest bırakılmıştır. adamdaki heybete bak be! serbest bırakılmasa, adalet sarayını kaldırıp ters çevirir gibi:

http://82.222.152.134/…07082013_6.jpg?v=3:30:35 pm#
  • çikip uyusturucu baronuyum dese uzerinde siritmaz. acayip karizmatik biri.
    gozumde canlanan imirzalioglu gider karakoldaki polisleri tokatlar çikar.
    mesleginden dunyanin parasini kazanan, gayrimenkule para yatiran, otel açan filan bir adam uyusturucudan gelecek dandik paraya ihtiyaç duyar mi bilemem.
    bir yakinimdan duyduguma gore olgun simsek ve erkan can ile otlu partilerde takilmisligi varmis vaktiyle.
    bu uçunun içtigi ot da kimseyi irgalamaz. hatta kimsenin otu kimseyi baglamaz.
    mesela tayyosun yegeni 50kg esrarla yakalaninca içici oldugundan serbest birakilabiliyorsa bu adamlar diledigini yapabilir. adalet karsisinda ornek teskil edecek bir beraat olsa gerek.

son 15 yilin tartismasiz jonu.
  • yeni dizisi fatih'ten bölüm başına 350 bin tl alacağı, ayda 1 milyon 400 bin tl kazanacağı konuşulan oyuncu. ulan o parayı fatih sultan mehmet görse dirilir kendi oynar.

edit: esprili, komikli mesajlarınız için teşekkür ederim. bu arada kenan abi'ye seslenmek istiyorum. abi buraları okuyorsan bana bi 50 bin tele ateşler misin?
  • arda sen misin?
  • dünyanın adliyeden en karizmatik şekilde çıkan insanıdır.
  • sen git ugur yucelle sener senle tuncel kurtizle haluk bilginerle karsilikli doktur sonra sana oyuncu degil desinler. bunlar gider iki uc filmini izledigi bilimum anglo-amerikanlara tapar ayni zamanda. yazik lan.

tanim; turk sinemasinin tam anlamiyla zirvede olan yegane oyuncusu. akranlarinin her daim bi adim otesinde olacaktir.
  • ve allah erkegi yarattı dedirten yakısıklı...

edit:bu entry neden kötüleniyor anlamiyorum....
  • yeni aldığı porsche ile görüntülenince, "allah size de nasip etsin" diyen bir adam lan bu. ben mi çok büyütüyorum ama memleketin şöhret dünyasında kaç kişi bu cümleyi sarf eder, inanın aklıma doğru dürüst kimse gelmiyor. genelde gazetecilere küfreden, aracını üstlerine süren ya da aşağılayıcı bakışlar fırlatan beş para etmez serseriler gözümün önüne geliyor. sen böyle kal, değişme kenan üstat.. allah sana daha iyilerini nasip etsin.

http://www.sabah.com.tr/…rabasina-sigmakta-zorlandi
  • kimse de fatih'i oynamak için çok yaşlı olduğunu söylemiyor. fatih istanbul'u fethettiğinde yüzünde kırışıklık değil, sivilce vardı muhtemelen.