şükela:  tümü | bugün
20 entry daha
 • gündeme taşınacak bir durum göremediğim iddia.
  kadın yarışmayla alakasız birşeyler söylemiş, kenan imirzalıoğlu da her bilgi yarışması sunucusunun kurabileceği cümleleri kurup konuyu nazikçe kapatmış yarışmaya dönmüş.
  buradan nereye varılabilir bilemedim.
 • (bkz: femsplaining)
 • iddia değil, gerçeklik.

  şurada mansplainig’in anlamını bilmeyip, üstüne kadınlara mansplaining yapan çüklüler var. çüküne kolonya dökülesiceler.

  ayrıca (bkz: açüklama)
 • kadın aile hukuku uzmanıymış. kimbilir ne psikopat anneler gördü. adam da hala "anamızın ayağının altını yalayalım. seks yapıp bizi fışkırttıkları için kutsallar. ağzımıza sıçsalar bile saygı duyalım. zira paso onlar izliyor bizi, bi de ödipus kompleksli dayılar. ondan çekeyim yağı sen de hee heee de sqtirme belanı para lazım amk 17. villanın elektrik masrafı 10000000tl geldi bu ay" deme derdinde.

  yalnız bilmiyor ki seyirci sadece varoş, cahil amca ve teyzelerden oluşmuyor. çocuğa oynayan bir sürü abuk sabuk youtuber da milyonlar kazanıyor. yani " para kazandırabilecek insan tipi sadece teyzelerdir" veya "abazalardır" falan gibi bişey düşünüp ona oynamamak lazım. sen kendin ol, başarılıysan bi tür seyirci kitlesi mutlaka elde edersin. pewdiepie'a bak, 30 küsür herif 10 yaşında bebe eğlendire eğlendire kendine villa yaptırdı. kasmayın kendinizi bu kadar. "anneler *mlarından bizi fırlattığı ve hapis cezasından korkusuna öldürmediği için sonsuz saygıyı hak eder. ne çeşit ruh hastaları oldukları fark etmez." falan gibi gereksiz yalamalar artık 30 sene öncesine ait bir klişe olarak tarihe gömülecek

  bu arada mansplaining: kadına uzman olduğu bir konuyu kendiniz uzman olmadığınız halde sırf erkek olduğunuz için daha iyi biliyormuşsunuz gibi ahkam kesmek.

  "yağ yemeyeceksin. zeytinyağı falan çok zararlı ve uzak duracaksın"
  "öyle değil aslında"
  "öyle öyle. zeytinyağını kesinlikle yememek lazım"
  "ben beslenme uzmanıyım dayı, bu işin okulunu okudum"
  "farketmez, benim yorağım var dolayısıyla ben daha iyi biliyorum. sen bir *mlı olarak beni dinlemek ve onaylamak zorundasın"

  gibi
  yani k.imirzali midir ne boksa onun yaptığına benziyor. mansplaining aşina olmadığınız bir tabir olduğu için bağlantı kuramamanız doğal. troll nedir hala çözemeyen insan var. ironi diye saçma sapan herşeye ironi diyorlar falan. mansplaining için level 56 falan olmak gerekiyordur. buralarda doğru yerde kullanılması zor. kezban nedir onu bile doğru yerde kullanamıyor adam amk kendi dilindeki bi stereotype'ı çözemeyen ecnebi icadını ne bilsin?
 • kenan imirzalıoğlu tv dünyasına az buçuk bulaşmış herkesin doğrulayacağı gibi efendi, kibar, ekip arkadaşlarına, teknik ekiplere, çok klasik ama setteki çaycıya bile nazik ve içten davranışlarıyla gönlümüzün kralı olmuştur. bunu yaparken yalakalık yapmaz, laubali davranışa da aynı kibarlığıyla mesafeyi koyuverir, sesini yükseltmeden lafını eder.. yandaş kanaldan tiksinirim ama adam kendisi gibi davranmış burada. ve haklıdır haksızdır meselesi değil bu sayın ergenler, fikrini nasıl ortaya koyduğunun meselesi.
 • kadın muhtemelen ailesinden hiç sevgi ve saygı görmemiş üstüne hor görülmüş bu yüzden de ailesine karşı çok tepkili ..empati yapınca siz de o durumda olsanız aynı düşüncelere sahip olabilirsiniz .
  kadının yanlışı; üslubu,kendini iyi ifade edemesi ve her aileyi kendi ailesi gibi sanması.
  kenan imirzalıoğlu da biraz empati yapsaydı keşke tüm aileleri yüceltip minnet duyması yanlış.

  edit:
  tam izlememiştim biraz önce hepsini izledim kadın kendini iyi de ifade etmiş. valla bence haklı sosyal medyada yorumlarda itin götüne de sokulsa kadın kendince çok haklı. keşke insanların empati yapma duygusu biraz gelişseydi de bu kadar kötü yorumlar yapmasalardı.
 • herkese gömdünüz bi kenan kaldı amk.kenan şişirilmiş bi balon başlığını merakla beklemekteyiz.
 • videoyu izleyemedim ama olayı az çok anladım, bir hukukçu olarak kısa sayılacak bir sürede çocuğunu öldüren annelerden tutun, kızını istismar eden babalara ve bunu bilerek susan, susturan annelere kadar nelerini gördüm. o yüzden bir hukukçunun, özellikle de bu alanlarla ilgilenen bir hukukçunun bu hamasi laflar karşısında gerçekleri söylemesi garip ya da kibirli gelmedi bana.
 • abi bilmeden konuşan beceriksiz bir güya hukukcu toplumun %90 nını gene götünden uydurduğu istatiski olmayan rakamlarla ve tamamen psikolojik rahatsızlığundan dolayı töhmet altında bırakmış ve siz kenana takıldınız öyle mi?

  gerçekleri süzemeyen bir nesil yetişti...
110 entry daha